کد خبر: 368810 A

ایلنا: سرمربی تیم والیبال جوانان دختر ۱۹ بازیکن را به دوازدهمین اردوی آمادگی این تیم که در اصفهان برگزار می‌شود، دعوت کرد.

به گزارش‌ ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دوازدهمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال جوانان دختر از روز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه در اصفهان آغاز می‌شود و به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت.

فریبا صادقی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر 19 والیبالیست از 10 استان کشور را به این اردو دعوت کرده که اسامی آنان به شرح زیر است:

استان تهران: مریم موسوی و زهرا بلاغی
استان اصفهان: سوگند سلیم، مائده محمدی، زهرا قنواتی، محدثه مشتاقی و فاطمه عنایت
استان فارس: هانیه براتی، سارا نظری و زهرا باقری
استان آذربایجان شرقی: آی تک سلامت و رعنا یوسفی
استان گیلان: سوگند حق پرست و نگین شیرتری
استان مرکزی: پرنیا خسروی
استان گلستان: مونا آشفته
استان آذربایجان غربی: معصومه اسماعیلی
استان لرستان: فاطمه سلگی
استان همدان: حنانه کرمی

تمرینات تیم ملی والیبال جوانان دختر در دو سالن ملت و مجتمع امام علی (ع) شهر اصفهان پیگیری خواهد شد که روز 19 اردیبهشت ماه ورود بازیکنان به اردو است و تمرینات از روز دوشنبه آغاز می‌شود.

فریبا صادقی به عنوان سرمربی، پریسا بحرینی نژاد (مربی)، اکرم حبیب لوی شندی (فیزیوتراب)، مژگان کرد (روانشناس)، صفورا گل افشان (تمرین دهنده) و ملوک شریف زاده به عنوان سرپرست بازیکنان را در این اردو همراهی می‌کنند.

یازدهمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال جوانان دختر از 7 تا 15 اردیبهشت ماه در اصفهان پیگیری شد.

تیم ملی والیبال جوانان دختر خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی دختران زیر 19 سال آسیا که از دوم تا دهم مردادماه امسال به میزبانی تایلند برگزار می شود، آماده می‌کند.

در دور مقدماتی این رقابت ها 15 تیم شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در گروه سوم این رقابت ها با تیم های ژاپن، هند و ماکائو همگروه است.

اردوی تیم ملی اصفهان ایران ژاپن والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر