کد خبر: 392583 A

ایلنا: زهرا ناطقی نائب رییس بانوان فدراسیون گلف درباره این رقابت ها گفت: مسابقات قهرمانی کشورگلف بانوان دردو بخش جوانان و بزرگسالان در مجموعه انقلاب در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عموعمی فدراسیون گلف، زهرا ناطقی نائب رییس بانوان فدراسیون گلف درباره این رقابت ها گفت: مسابقات قهرمانی کشورگلف بانوان دردو بخش جوانان و بزرگسالان در مجموعه انقلاب در حال برگزاری است.

در این رقابت ها 70 شرکت کننده از استان های فعال کشور در رشته گلف از جمله تهران، قم، گلستان، مازندران زنجان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، کرمان، سمنان و خراسان رضوی به تهران آمده اند.

این برای اولی است که تمامی این استان ها تیم داده اند. هدف از برگزاری این رقابت ها اعزام بانوان به تورنمنت بین المللی مالزی است که 14 مرداد برگزار می شود.

نائب رییس بانوان فدراسیون گلف ادامه داد :برخلاف تصور مردم گلف ورزش ثروتمندان نیست. درصد زیادی از ورزشکاران این رشته از اقشار پایین و متوسط جامعه هستند. بانوان در این ورزش بسیار فعال تر از آقایان هستند و چند ماه پیش نیز توانستند با اولین حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا اولین مدال طلای وودبال را ازآن خود کنند.

ساحلی سرپرست مسابقات درخصوص هماهنگی های انجام شده برای این رقابت ها تصریح کرد: از یک ماه گذشته جلسات متعددی برای برگزاری هر چه بهتر وهماهنگی بیشتر تشکیل شد.

ازجمله تامین تغذیه و اسکان، حضور پزشک، رفت و امد آسان و موارد دیگر تا بازیکنان با مشکلات مواجه نشوند.

راحله لطفی گلف باز قمی در باره رقابت اظهار داشت :بانوان قمی در عرصه گلف بسیار فعال هستند. 6 ماه است که به طور مستمر تمرین می کنیم.

 

انقلاب رقابت قم مشکلات فدراسیون گلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر