کد خبر: 146239 A

المپیک زمستانی سوچی - روسیه؛

در این مسابقه که همراه با رقابت سخت و فشرده قهرمانان نامی جهان همراه بود یانسورد نروژی در میانه‌های مسیر زمان را ازدست داد و در قسمت‌های پایانی پیست با پیشی گرفتن از رقبا قهرمان المپیک شد

در ادامه مسابقات آلپاین المپیک زمستانی سوچی ۲۰۱۴ و در رشته مارپیچ سرعت کتیل یانسور نروژی طلائی شد تا نتایج همچون مورد توجه علاقمندان به اسکی قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، در این مسابقه که همراه با رقابت سخت و فشرده قهرمانان نامی جهان همراه بود یانسورد نروژی در میانه‌های مسیر زمان را ازدست داد و در قسمت‌های پایانی پیست با پیشی گرفتن از رقبا قهرمان المپیک شد و یک مدال طلای دیگر به کاروان ورزشی کشورش اضافه کرد.

در این مسابقه آندریو وایبرت اسکی باز آمریکائی دوم شد و نقره گرفت و بودی میلر اسکی باز جنجالی در المپیک زمستانی تورین ۲۰۰۶ که در آن سال مسابقات المپیک را تحریم کرد مشترکا با یان هودک اسکی باز کانادائی به مدال برنز دست یافتند. از این رو میلر ششمین مدال المپیک زمستانی را به گردن آویخت. این نتایج در حالی بدست آمد که هودک بخت اول کانادائی‌ها برای کسب مدال در المپیک زمستانی ۲۰۱۰ پس از ۴ سال به رویای کانادائی‌ها برای تصاحب مدال در سوپرجی المپیک پایان داد.

اسکی المپیک المپیک زمستانی جهان رقابت روسیه همراه مدال ششمین میلر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر