کد خبر: 178347 A

کارمان سخت تر شده؛

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی روزهای جمعه و یکشنبه ۳۰ خردادماه و یکم تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال ایتالیا می رود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: بررسی های ما نشان می دهد والیبال ایران در هفته های اخیر نسبت به زمانی که در ایتالیا بازی داشت، خیلی بهتر شده است.

به گزارش ایلنا، بروتو در نشست خبری قبل از بازی با تیم ایران افزود: افتخار می کنم در ایران هستم. با توجه به اینکه والیبال ایران پیشرفت های خوبی به ویژه در این هفته های اخیر داشته است، به نظر می رسد نسبت به بازی رفت در ایتالیا، کارمان سخت تر شده باشد. ملی پوشان ایران دو بازی بسیار زیبا در برابر برزیل داشتند که یک پیروزی نیز به دست آوردند.

وی تاکید کرد: هر چند تیم والیبال ایتالیا به خاطر میزبانی صعودش به مرحله بعد قطعی است، اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در برابر ایران دوباره به پیروزی برسیم. هر چند بازی بسیار سختی خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا تصریح کرد: من برای اولین بار است به ایران می آیم، امیداوریم بازی خوبی نیز داشته باشیم.

وی در باره نیامدن نفرات اصلی این تیم گفت: بسیاری از بازیکنان در لحظات آخر به تیم پیوستند و آنها نیز انسان هستند و خسته می شوند، باید استراحت می کردند. اما این تیم نیز تیم الف ایتالیا است و فکر نکنید که تیم ضعیفی است.

بروتو در پاسخ به سوالی درباره احتمال تبانی و نیاوردن بازیکنان اصلی، گفت: از این سوال ناراحت شدم، اصلا درباره این موضوع از من سوال نپرسید و اینگونه هم فکر نکنید. یقین دارم فردا بازی سختی خواهم داشت چون تیم ایران خاص است.

وی درباره ترکیب تیم ایتالیا در هفته پایانی برابر برزیل نیز گفت: برای بازی با برزیل از ترکیب اصلی استفاده خواهیم کرد چون بازیکنان استراحت کردند.

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی روزهای جمعه و یکشنبه ۳۰ خردادماه و یکم تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال ایتالیا می رود.

ایتالیا ایران بازی برزیل تیم ملی والیبال فردا سختی الف بروتو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر