کد خبر: 205119 A

تیراندازی‌قهرمانی‌جهان - گرانادا؛

نهمین روز از مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان، با برگزاری فینال تفنگ ۱۰ متر بادی مردان در رده سنی جوانان و اسکیت بانوان به پایان رسید.

نهمین روز از مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان، با برگزاری فینال تفنگ ۱۰ متر بادی مردان در رده سنی جوانان و اسکیت بانوان به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، ظهر دیروز در رقابت‌های مسابقات قهرمانی جهان، در رشته تفنگ ۱۰ متر بادی مردان در رده سنی جوانان، ولادیمیر ماسلنیکوف ار روسیه، هراچیک بابایان از ارمنستان و اوچنی پاوچنکو از روسیه توانستند رده‌های اول تا سوم را از آن خود کنند و الکسیس رایناد و برایان بائودوین از فرانسه، وو پینگ از چین، لورنزو بوفارد از فرانسه و وانگ سی از چین رده‌های چهارم تا هشتم را به خود اختصاص دادند. در رده بندی تیمی نیز تیم‌های فرانسه، چین و روسیه بالاتر از سایر کشورهای شرکت‌کننده رده‌های اول تا سوم را به نام خود ثبت کردند.

در رشته تپانچه ۲۵ متر رپیدفایر مردان و در رده‌سنی جوانان، جین کویی کوامپوکس از فرانسه به مقام قهرمانی رسید و الکساندر مارچف از روسیه، پارک جونگ وو از کره‌جنوبی، جانگ جی وون از کره‌شمالی و وانگ ژین یو و ژانگ تیان شوای از چین توانستند رده‌های دوم تا ششم را به خود اختصاص دهند. ‌رده‌بندی تیمی این رشته نیز به این‌گونه بود که تیم‌های چین، کره جنوبی و روسیه، در رده‌های اول تا سوم ایستادند.

در اهداف پروازی و در اسکیت زنان در رده‌سنی جوانان دنیا جو ویزی از ایالات‌متحده به مقام قهرمانی رسید و کاترین ویسل هابر از آلمان و باربورا سومووا از جمهوری چک در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین آناستازیا کویرا از اوکراین، سیدنی کارسون از ایالات متحده و یو تیان یوان از چین رده‌های چهارم تا ششم را به نام خود ثبت کردند. در بخش تیمی نیز تیم‌های ایالات متحده، جمهوری‌چک و چین رده‌های اول تا سوم را به نام خود ثبت کردند.

در همین رشته در رده سنی بزرگسالان براندین دروزد از ایالات‌متحده، النا آلن از انگلستان، دانکا بارتکوا از اسلواکی، آلبینا شکیروا از روسیه، فرانسیسکا کرووتو چادید از شیلی و آندره الفتریو از قبرس رده‌های اول تا ششم این رشته را از آن خود کردند. در رده‌بندی تیمی نیز تیم های انگلستان، اسلواکی و ایالات متحده به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

تیراندازی‌قهرمانی‌جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر