کد خبر: 242002 A

از سوی فدراسیون بین المللی شنا؛

چند روز بعد از جام جهانی ورزش‌های آبی در کازان روسیه، مسابقات جهانی شنا از شهر مسکو استارت می‌خورد. این بازی‌ها در هشت کشور مختلف و در سه دسته برگزار خواهد شد.

فدراسیون بین‌المللی شنا برنامه خود را برای مسابقات جهانی شنا ۲۰۱۵ اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، چند روز بعد از جام جهانی ورزش‌های آبی در کازان روسیه، مسابقات جهانی شنا از شهر مسکو استارت می‌خورد. این بازی‌ها در ۸ کشور مختلف و در ۳ دسته برگزار خواهد شد. ابتدا بازی‌ها در روزهای یازدهم و دوازدهم آگوست در مسکو برگزار می شود.

بعد از آن شناگران حاضر در این مسابقات برای ادامه به شهر پاریس فرانسه سفر خواهند کرد و در روزهای ۱۵ و ۱۶ آگوست با یکدیگر به رقابت می پردازند.

مسابقات گروه دوم در هنگ کنگ و روزهای ۲۵ و ۲۶ سپتامبر آغاز می‌شود و بعد از آن در روزهای ۲۹ و ۳۰ سپتامبر شناگران در پکن مسابقه خواهند داد. در روزهای سوم و چهارم اکتبر نیز آنها در سنگاپور به مصاف یکدیگر می‌روند.

مسابقات گروه سوم در روزهای ۲۸ و ۲۹ اکتبر در توکیو آغاز می‌شوند و بعد از آن شناگران در روزهای دوم و سوم نوامبر در دوحه قطر با هم مسابقه می‌دهند و در ششم و هفتم نوامبر به دوبی خواهند رفت.

در مسابقات جام جهانی سال گذشته کاتینکا هوسز و از مجارستان و چادلوکلوز از آفریقای جنوبی به ترتیب در مسابقات زنان و مردان قهرمان شدند.

آفریقای جنوبی بازی پکن جام جهانی رقابت روسیه زنان قطر مردان مسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر