کد خبر: 327020 A

در مصاحبه با فرانس فوتبال؛

اعلام لیست نهایی نامزدهای توپ طلای 2015 و قرار گرفتن دوباره رونالدو و مسی در این لیست بهانه خوبی شد تا یوهان کرویف، اسطوره هلندی بارسلونا، بار دیگر در مورد تفاوت این دو فوق ستاره صحبت کند.

به گزارش ایلنا؛ رونالدو تا کنون سه بار و مسی چهار بار توپ طلا را از ان خود کرده اند و به نظر می رسد که امسال نیز این جایزه به یکی از این دو نفر برسد. طبق پیش بینی ها، به احتمال فراوان، برنده نهایی از بین مسی، رونالدو و نیمار، لئو مسی خواهد بود.

یوهان کرویف در مصاحبه با فرانس فوتبال و در پاسخ به سوالی در مورد تفاوت های مسی و رونالدو گفت:" این دو، تفاوت های اندکی با یکدیگر دارند و معتقدم منطقه ای که در آن بازی می کنند، باعث اصلی ترین تفاوت بین این دو شده باشد. آزادی های رونالدو در زمین محدودتر است و او را کمتر از مسی در خدمت تیم می بینیم.

پست رونالدو پستی است که برای او در آن، گل زدن راحت تر از پاس گل دادن است و او بیشتر در موقعیت گلزنی قرار می گیرد تا کمک به کار تیمی اما در مورد مسی این قضیه متفاوت است. او به معنای واقعی یک بازیکن در خدمت تیم است و در شرایطی که گلزنی می کند، پاس گل های زیادی هم داده و اکثر مواقع در هدایت تیم به جلو نیز نقش اول را ایفا می کند."

بارسلونا رئال مادرید کریستیانو رونالدو لیونل مسی یوهان کرویف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر