کد خبر: 381449 A

ایلنا: کنفدراسیون فوتبال برزیل، سرمربی بعدی سلسائو که جای دونگای اخراج شده را روی نیمکت این تیم خواهد گرفت، انتخاب کرده است.

به گزارش ایلنا، روبرتو دِآندراده، رئیس باشگاه کورینتیانس ادعا کرده است که تیته، سرمربی این تیم به عنوان جانشین کارلوس دونگا، سرمربی پیشین تیم ملی برزیل که چند روز پیش از سمت خود برکنار شده، انتخاب شده است و به زودی کار خود را در این تیم آغاز خواهد کرد.

دونگا به دنبال حذف زودهنگام تیم ملی برزیل از مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا برای دومین بار از مربیگری سلسائو برکنار شد، اما تا الان هیچ مقام رسمی در کنفدراسیون فوتبال برزیل حرفی درباره جانشین او نزده است.

با این حال دِآندراده مدعی است که تیته به عنوان سرمربی آینده تیم ملی برزیل انتخاب شده است. البته او می‌گوید که سرمربی 55 ساله کورینتیانس تابستان امسال تیم المپیک برزیل را در بازی‌های المپیک ریو دوژانیرو هدایت نخواهد کرد.

تیته کسی است که در در دو دوره مربیگری‌اش تیم فوتبال کورینتیانس، دو قهرمانی در لیگ برزیل، یک قهرمانی در جام لیبرتادوس و یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان کسب کرده است.

رئیس باشگاه کورینتیانس اظهار داشت: تیته دیگر با کورینتیانس همکاری نخواهد داشت چون او پیشنهاد کنفدراسیون فوتبال برزیل را قبول کرده است. همراه با او پسرش متئوس و ادو گاسپار هم از ما جدا خواهند شد. من اولین کسی بودم که او مرا از تصمیمش مطلع کرد. تا دو ماه پیش من فکر می‌کردم که او نمی‌رود و وقتی که این خبر را به من داد غافلگیر شدم.

ساعاتی پس از ادعای دِآندراده، کنفدراسیون فوتبال برزیل با انتشار بیانیه‌ای خبر انتخاب تیته را تکذیب و تأکید کرد که با هیچ مربی تماس برقرار نشده است و فرآیند انتخاب سرمربی جدید سلسائو را از امروز (پنجشنبه) به طور رسمی آغاز می‌کند.

المپیک بازی برزیل تیم ملی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر