کد خبر: 381959 A

اوسپینا بهترین است

ایلنا: کاپیتان تیم ملی فوتبال کلمبیا عنوان کرد که مکزیک و شیلی به یک اندازه سرسخت هستند و کلمبیا کار دشواری در مرحله نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا دارد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال کلمبیا در حالی بامداد امروز (شنبه) پس از تساوی بدون گل مقابل پرو، در ضربات پنالتی به پیروزی 4 بر 2 رسید و به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2016 رسید که داوید اوسپینا، دروازه‌بان کلمبیا پنالتی سوم پرو را که توسط میگل ترائکو زده را شده با زیبایی و با پایش دفع کرد و در نهایت پنالتی چهارم پرو را هم کریستین کوئوا به بیرون زد تا شاگردان خوسه پکرمن راهی دور بعد مسابقات شوند.

خامس رودریگس پس از این بازی در تمجید از اوسپینا که در واقع برادر همسرش هم هست، گفت: داوید فوق‌العاده است، امیدوارم او در بازی‌های بیشتری در درون دروازه کلمبیا باشد. به شخصه اوسپینا را خیلی دوست دارم و او هم این را می‌داند. از نظر من او بهترین است.

وی در خصوص رویارویی کلمبیا با برنده بازی شیلی و مکزیک در مرحله نیمه‌نهایی هم اظهار داشت: برای ما فرقی نمی‌کند که با چه تیمی در دور بعد بازی کنیم. هر دو تیم سرسخت هستند و با این شرایط فکر نمی‌کنم واقعاً انتخابی داشته باشیم.

 

بازی تیم ملی فوتبال کلمبیا مکزیک نیمه نهایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر