کد خبر: 382095 A

ایلنا: هافبک تیم ملی کرواسی به دلیل آشوبی که هموطنانش در بازی اخیر کروات‌ها برابر جمهوری چک به وجود آوردند عذرخواهی کرد.

به گزارش ایلنا، به‌دنبال اغتشاش هواداران تیم ملی کرواسی در بازی روز گذشته (جمعه) این تیم برابر جمهوری چک که در آن با پرتاب فشفشه به زمین بازی باعث توقف مسابقه شدند، ایوان راکیتیچ از اتحادیه فوتبال اروپا و حریف تیمش عذر خواست.

راکیتیچ گفت: ما فقط باید به یوفا، جمهوری چک و تمام مردم دنیا که این تورنمنت را دنبال می‌کنند، بگوییم که متأسفیم. سعی خواهیم کرد که در بازی بعد جو بهتری بسازیم. من امیدوارم که یوفا این موضوع را درک کند. در بازی‌های مقدماتی بعدی ما مجبور خواهیم بود که تعدادی از بازی‌های‌مان را در ورزشگاه‌های خالی انجام دهیم و این مجازات‌ها فقط به‌خاطر این هواداران احمق است.

هافبک بارسلونا برخلاف میلش اعتراف کرد که اغتشاش هواداران کرواسی در اینکه تیمش یک پیروزی دو گله را با تساوی عوض کند تأثیرگذار بوده است.

وی افزود: تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که بهانه‌تراشی برای عوض شدن نتیجه بعد از توقف بازی احمقانه است. اوضاع اما مشخص است. چنین اتفاقی قبلاً هم رخ داده بود. پس از آغاز مجدد بازی، چک گل زد و قطعاً میان این اتفاقات و گلی که خوردیم رابطه‌ای وجود داشت. من نمی‌خواهم بیش از اندازه درباره این موضوع حرف بزنم، اما این چیزی بود که در زمین بازی رخ داد. هواداران ما انسان‌ها خوبی هستند، اما حضور 10 نفر در میان آنها مسبب تمام این مشکلات شد. داور شوکر، رئیس اتحادیه فوتبال کرواسی و همکارانش قطعاً نخواهند گذاشت این روند ادامه داشته باشد.

 

بازی تیم ملی چک کرواسی یوفا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر