کد خبر: 382583 A

ایلنا: سرمربی فرانسه گفت: هدفمان صعود به عنوان تیم اول بود که اینکار را کردیم.

به گزارش ایلنا، دیدیه دشان در پایان تساوی بدون گل تیمش برابر سوئیس در‌ آخرین دور از بازی‌های مرحله گروهی یورو 2016 که فرانسه را با هفت امتیاز و به عنوان تیم اول گروه A به مرحله یک هشتم نهایی فرستاد، در واکنش به انتقاداتی که از بازی نه چندان دلچسب تیم او صورت گرفت، اظهار داشت: هدف ما تثبیت جایگاه‌‌‌مان در رده نخست جدول بود که حاصل شد. ما موقعیت‌هایی برای زدن گل داشتیم. دو بار توپ‌های‌مان به تیر افقی دروازه خوردند. ما آمده بودیم تا به عنوان صدرنشین صعود کنیم و این کار را هم کردیم پس هدف‌مان محقق شده است.

دشان افزود: سوئیس از نظر فنی تیم خوبی است و اما خطرناک‌ترین موقعیت‌های بازی را ما خلق کردیم که اگر دقت بازیکنان‌مان بیشتر بود می‌توانستیم بازی را ببریم. از نظر کنترل بازی، ما باید بهتر کار می‌کردیم تا اینقدر مجبور به دفاع نشویم. همه ما از جمله بازیکنان امیدواریم که در بازی بعدی عملکردی بهتری داشته باشیم. من سایر بازی‌های جام را هم نگاه می‌کنم و دیده‌ام که تنها برخی از تیم‌ها کاملاً بر بازی مسلط بوده‌اند. من کور نیستم و درک می‌کنم که می‌توانیم بهتر از این بازی کنیم. حالا باید برای دور دوم بازی‌ها آماده شویم. من باید برخی تصمیمات بگیرم که بعضی از‌ آنها واقعاً سخت خواهند بود.

سرمربی خروس‌ها در پایان گفت: امشب آن بازیکنانی که در دو بازی اول به میدان نرفته بودند فرصت بازی به دست آوردند و با خودشان به تیم نشاط آوردند. بلایس متویدی و دیمیتری پایت را در ترکیب اصلی قرار ندادیم چون آنها خسته بودند.

 

بازی تساوی بدون گل جدول فرانسه یورو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر