کد خبر: 398321 A

ایلنا: نایب رئیس باشگاه بارسلونا به عدم حضور هیچ‌کدام از بازیکنان این تیم در میان نامزدهای نهایی جایزه برترین بازیکن فوتبال اروپا واکنش تندی نشان داد.

به گزارش ایلنا، اتحادیه فوتبال اروپا روز جمعه فهرست نهایی نامزدهایی کسب جایزه بازیکن سال اروپا را با استناد به آرای هر یک از نمایندگانش در کشورهای عضو یوفا اعلام کرد که در آن کریستیانو رونالدو، گرث بیل و آنتوان گریزمان قرار داشتند و خبری از هیچ‌کدام از بازیکنان بارسلونا، قهرمان لالیگا و جام حذفی اسپانیا نبود.

جوردی مستره، نایب رئیس باشگاه بارسلونا با اعتراف به اینکه از نبود دو ستاره تیمش در فهرست نهایی ناراحت و عصبانی است، به TV3 کاتالونیا گفت: به‌نظر من که این انتخاب اصلاً انتخاب خوبی نیست. نمی‌دانم معیار یوفا برای انتخاب کاندیداهایش چه بوده است، اما با تمام احترامی که برای برنده منتخب قائلم، باید بگویم با گزینه‌هایی که به‌عنوان کاندیداهای نهایی معرفی شده‌اند، مخالفم. اینکه هیچ‌کدام از بازیکنان ما از جمله سوارز و مسی در این فهرست حضور ندارند، یک رسوایی است. باشگاه بارسلونا از این اتفاق بسیار متأسف و عصبانی است.

مسی و سوارز فصل گذشته اگرچه نتوانستند به بارسلونا برای فتح لیگ قهرمانان اروپا کمک کنند، اما مهم‌ترین نقش را در قهرمانی دوگانه این تیم در رقابت‌های داخلی داشتند. مسی در تمامی رقابت‌های فصل گذشته 41 گل زد که 26 گل او در لالیگا بود. سوارز هم فصل گذشته با 40 گلی که در لالیگا زد، آقای گل شد و علاوه بر آن 19 گل دیگر هم در سایر رقابت‌ها به‌ثمر رساند.

 

باشگاه بارسلونا اتحادیه فوتبال اروپا بهترین بازیکن سال اروپا جوردی مستره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر