کد خبر: 404970 A

ایلنا: سرمربی تیم ملی آلمان به تمجید از باستین شواین اشتایگر پیش از انجام آخرین بازی او با پیراهن ژرمنى‌ها پرداخت.

به گزارش ایلنا و به نقل از کیکر، تیم ملی فوتبال آلمان باید هفته دیگر در دیداری دوستانه برابر تیم ملی فنلاند به میدان برود. در این دیدار قرار است باستین شواین اشتایگر از تیم ملی کشورش خداحافظی کند.

یواخیم لوو سه چهره جدید را از المپیک ریو به تیم ملی کشورش دعوت کرد تا به این بازیکنان نیز شانس بازی بدهد و میانگین سنی بازیکنانش را کاهش دهد. نیکولاس سوله ۲۰ ساله، مکس مایر و جولین برنت، سه بازیکنی هستند که از تیم امید آلمان به تیم ملی بزرگسالان کشورش دعوت شدند.

لوو درباره شرایط تیمش گفت: مکس مایر و برنت قبلا با ما بودند و این‌بار می خواستیم با سوله بیشتر آشنا بشویم. ترجیح دادیم برای این بازی خیلی از بازیکنان اصلی تیم را دعوت نکنیم.  بواتنگ، گومس، رویس، رودریگر، سانه و گوندوغان بازیکنانی هستند که در فهرست جدید تیم ملی آلمان حضور ندارند. به آینده امیدوار هستیم و دوست داریم بازیکنان جوان بدانند درهای تیم به روی آن‌ها باز است.

لوو ادامه داد: بازی‌های تیم امید آلمان در المپیک را دیدم و لذت بردم. فکر می‌کنم آینده خوبی می‌توان برای فوتبال آلمان متصور شد. می‌خواهیم یک بار دیگر شواین اشتایگر برای ما به میدان برود و به خوبی با او خداحافظی کنیم. او بازیکنی است که تلاش زیادی برای تیم ملی کرد. خدمات شواین اشتایگر برای فوتبال آلمان بسیار زیاد بوده است و ما قدردان زحماتی که او برای فوتبال آلمان کشده است هستیم.

 

 

تیم ملی فوتبال آلمان شواین‌اشتایگر یواخیم لوو خداحافظی از بازی ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر