کد خبر: 405632 A

ایلنا: سرمربی پاری سن ژرمن بعد از شکست برابر موناکو اعتراف کرد که شاگردانش عملکرد خوبی از خود نشان ندادند و مستحق شکست بودند.

به گزارش ایلنا و به نقل از رویترز، پاری سن ژرمن در هفته سوم لیگ فرانسه شکست سنگینی را متحمل شد و با نتیجه سه بر یک برابر موناکو بازی را واگذار کرد. طبیعی است که اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن  از عملکرد شاگردانش و نتیجه به دست آمده راضی نباشد.

او در نشست خبری بعد از بازی، گفت: بازی را خوب شروع کردیم و دو فرصت خوب را روی دروازه حریف خلق کردیم. بعد از آن نوبت به موناکو رسید تا در کارهای هجومی بهتر ظاهر شود و دروازه ما را تهدید کند. بازیکنان موناکو بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند. آن‌ها به خوبی کنترل بازی را به دست گرفتند و در نهایت به آنچه که می خواستند دست پیدا کردند.
او ادامه داد: موناکو در خط دفاعی بسیار قوی ظاهر شد. در نیمه دوم اختلاف را کم کردیم و می‌توانستیم گل تساوی را هم به ثمر رسانیم، اما از فرصت‌های خود استفاده نکردیم. در یک ضد حمله گل سوم را هم دریافت کردیم. برخلاف جریان بازی گل خوردیم و می‌توانستیم حداقل یک امتیاز کسب کنیم.
سرمربی سابق سویا در پایان اضافه کرد: بدون شک از این شکست درس عبرت خواهیم گرفت و در آینده به خوبی از آن استفاده می‌کنیم. بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم. توازن لازم را نداشتیم. موناکو بهتر ظاهر شد و می‌توانم بگویم که آنها با شایستگی سه امتیاز را به دست آوردند.
پاری سن ژرمن با این شکست 6 امتیاز باقی ماند و به رده چهارم جدول رده بندی سقوط کرد این درحالی است که موناکو با هفت امتیاز صدرنشین شد.

 

موناکو لوشامپیونه هفته سوم تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن اونای امری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر