کد خبر: 410411 A

ایلنا: فابیو کاپلو اظهار کرد دیگر هیچ آرزویی در دنیای مربیگری ندارد و به همین خاطر خیلی بعید است به این حرفه بازگردد.

به گزارش ایلنا، فابیو کاپلو که افتخارهای زیادی در زمینه مربیگری دارد، بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هدایت تیم ملی روسیه را بر عهده داشت ولی بعد از اخراج از تیم ملی این کشور بدون تیم بوده و تنها به عنوان مفسر در چند شبکه تلویزیونی فعالیت کرده است.

کاپلو درباره برنامه خود برای بازگشت به دنیای مربیگری گفت: دلم برای مربگری تنگ نشده است و سرگرم برنامه‌های خودم در تلویزیون هستم. دیگر هیچ آرزویی در دنیای مربیگری ندارم که به آن برسم. پیشنهادهای مربیگری زیادی داشتم که همه آن‌ها را رد کردم. برای تیم ملی کار کردم و در تیم‌های باشگاهی هم بودم. هیچ پیشنهاد باشگاهی نتوانست شور و شوق را در من برانگیخته کند.

او ادامه داد: تیم تحت هدایت جیامپیرو ونتورا (سرمربی کنونی ایتالیا) را خیلی دوست داشتم و بازی این تیم رابه دقت دیدم. باید بگویم که او شهامت زیادی در تیم ایجاد کرده است و فکر می‌کنم ایتالیا آینده خیلی روشنی با او داشته باشد. 

کاپلو همچنین به تمجید از فرانچسکو توتی، کاپیتان رم پرداخت و گفت: توتی یک فوق ستاره است. یکی از بهترین بازیکنانی که من مربی‌اش بودم. او چیزهایی دارد که سایرین ندارند. او ۲۳ سال است که به رم روشنایی بخشیده است. توتی کارهایی می‌کند که دیگران نمی‌توانند حتی تصور کنند. 

 

فرانچسکو توتی مربیگری فابیو کاپلو تیم ملی روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر