کد خبر: 413984 A

ایلنا: سرمربی میلان از عملکرد شاگردانش در نیمه نخست دیدار برابر فیورنتینا راضی نیست زیرا تاکید کرد او و تیمش هیچ‌وقت برای کسب تساوی بازی نمی‌کنند.

به گزارش ایلنا، میلان در هفته ششم رقابت‌های سری A به مصاف فیورنتینا رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا روسونری بعد از دو پیروزی پیاپی، این بار امتیاز از دست بدهد.

وینچنزو مونتلا که برابر شاگردان پیشین خود به تساوی دست یافته بود، در نشست خبری بعد از بازی گفت: در نیمه نخست ترسو بودیم و شجاعت لازم را نداشتیم. فیورنتینا در این نیمه بازی بهتری را به نمایش گذاشت و بهتر از ما ظاهر شد. بازیکنان حریف برابر هواداران خود به دنبال گل زدن بودند. آنها هماهنگ و حساب شده بازی کردند ولی ما خوب ظاهر نشدیم.

سرمربی میلان ادامه داد: در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و با شجاعت بیشتری بازی کردیم. در این نیمه چند فرصت خوب گلزنی را روی دروازه حریف خلق کردیم و می‌توانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم نشان دادیم که به دنبال تساوی نیستیم بلکه برای کسب سه امتیاز وارد میدان شدیم. متاسفانه نتوانستیم دروازه حریف را باز کنیم تا بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان برسد. دو امتیاز حساس را از دست دادیم. امیدوارم در دیدارهای بعدی جبران کنیم و بتوانیم به رده های بالای جدول رده بندی برسیم.

 

 

فیورنتینا هفته ششم تیم فوتبال آث میلان مونتلا سری‌آ ایتالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر