کد خبر: 413998 A

ایلنا: سرمربی اینتر بعد از تساوی برابر بولونیا تاکید کرد که شاگردانش نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

به گزارش ایلنا، در یکی از دیدارهای حساس هفته ششم سری A، اینتر به مصاف بولونیا رفت که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا نرآتزوری بعد ازسه پیروزی پیاپی، دو امتیاز حساس را از دست بدهد.

فرانک دی بوئر با وجود از دست دادن دو امتیاز حساس از عملکرد شاگردانش راضی است. او که در دقیقه 30 بازی جفری کوندوگبیا را از بازی تعویض کرد، در این زمینه توضیح داد: بازیکنی که دستورات مربی را در میدان اجرا نمی‌کند، شایسته قرار گرفتن در ترکیب اصلی را ندارد و نباید حتی یک دقیقه هم در میدان باشد. بارها وظیفه‌ای که او باید در میدان اجرا می‌کرد را گوشزد کردم اما او به سخنان من گوش نداد. به همین خاطر هم بود که تعویض شد. 

او  در ادامه نیز درباره عملکرد تیمش اظهار کرد: نباید در خانه امتیاز از دست بدهیم. متاسفانه دو امتیاز حساس را از دست دادیم. وقتی در خانه بازی می کنیم، باید از امتیاز میزبانی‌مان به خوبی استفاده کنیم. در 20 دقیقه نخست بازی آشفته بودیم و نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. بعد از گلی که بولونیا به ثمر رساند، به خود آمدیم و بعد از آن بود که شرایط بازی تغییر کرد. گل تساوی را به ثمر رساندیم و چند فرصت خوب گلزنی دیگر را هم از دست دادیم.

سرمربی اینتر  در پایان سخنانش اضافه کرد: در 20 دقیقه پایانی تلاش زیادی کردیم. بعضی از بازیکنان خسته شده بودند و همین باعث شد تا نتوانیم با تمام قوا حمله کنیم. اینتر نتوانست در دیدار برابر بولونیا انتظارات را برآورده کند اما در کل باید بگویم تا حدود زیادی از عملکرد شاگردانم رضایت دارم.

 

بولونیا اینتر میلان سری آ ایتالیا هفته ششم فرانک دی بوئر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر