کد خبر: 414012 A

ایلنا: سرمربی اتلتیکومادرید حضور مهاجم فرانسوی‌اش را در دیدار برابر دپورتیوو لاکرونیا تعیین کننده عنوان کرد.

به گزارش ایلنا، دیگو پابلو سیمئونه امروز (یکشنبه) پس از پیروزی اتلتیکومادرید در هفته ششم لالیگای اسپانیا برابر دپورتیوو لاکرونیا با تک گل آنتوان گریزمان، گفت: بازی کلاسیک سخت و نزدیکی بود. می‌توانستیم در نیمه نخست به گل دست پیدا کنیم اما به ریتم مورد نظرمان نرسیدیم. بازی بسته‌ای بود و این موضوع برایمان مشکل ساز شد. با آسیب دیدگی بازیکنان‌مان در شرایط خاصی قرار گرفتیم. ورود کوین گامیرو در نیمه دوم تعیین کننده بود.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه افزود: خوشبختانه گامیرو روز خوبش بود و در تک گل بازی نقش تعیین کننده‌ای داشت. گامیرو در اتلتیکو بازی متفاوتی ارائه می‌دهد. او باهوش و سریع است و از فضاهای خالی به خوبی بهره می‌برد. امیدواریم به پیشرفت خود ادامه دهد.

آئوگوستو فرناندس و خیمنس در نیمه نخست آسیب دیدند و از زمین خارج شدند. سرمربی آرژانتینی در این باره اظهار کرد: خبر خوبی نیست. پزشکان تیم از وضعیت این دو بازیکن خبر خواهند داد.

سیمئونه درمورد بازی چهارشنبه شب برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا گفت: باید خوب غذا بخوریم و سپس استراحت کنیم. دوشنبه ریکاوری می‌کنیم و سه شنبه دوباره برای دیدار پیش رو تمرین خواهیم کرد. چهارشنبه راس ساعت 22:15 بدون هیچ شکایتی در زمین مسابقه حاضر خواهیم شد.
 

 

آسیب دیدگی اسپانیا بازی بایرن مونیخ لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر