کد خبر: 414032 A

ایلنا: سرمربی چلسی اظهار کرد شب‌ها به خاطر عملکرد ضعیف چلسی در چند بازی اخیر نمی‌تواند بخوابد.

به گزارش ایلنا، چلسی بعد از شروع خوب در لیگ برتر انگلیس، در چند بازی اخیر نتوانسته است نتایج خوب خود را ادامه بدهد. شکست برابر لیورپول و آرسنال و توقف برابر سوانزی باعث شد تا هواداران چلسی نگران وضعیت تیم خود بشوند. در بازی آرسنال و چلسی، آبی‌های لندن در عرض 40 دقیقه، سه بار دروازه خود را باز شده دیدند و 82 دقیقه طول کشید تا چلسی یک شوت به سمت چارچوب دروازه آرسنال داشته باشد.

چلسی در هشت بازی، 13 بار دروازه خود را باز شده دیده است تا ضعف خط دفاع این تیم نمایان شود. آنتونیو کونته که در تابستان به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده است، اکنون وظیفه دارد بدترین نتیجه تاریخ چلسی در عصر رومن آبراموویچ را که فصل قبل به دست آمد، جبران کند.

کونته بعد از تمرین چلسی درباره وضعیت این تیم در لیگ برتر گفت: امروز من و در ادامه بازیکنان فهمیدیم که لیگ برتر تا چه حد دشوار است. اگر بخواهیم در بین تیم های بالانشین جدول رده بندی قرار بگیریم، باید خیلی پیشرفت کنیم. این پیام من مهم نیست. پیام مهم این است که باید به دنبال پیدا کردن راه هایی برای پیشرفت و بهتر شدن در زمین مسابقه باشیم.

کونته اضافه کرد: شب‌ها نمی‌توانم بخوابم. عملکرد چلسی خواب را از سرم برده است. این طبیعی است. بعد از شکسست برابر آرسنال نتوانسم بخوابم. دو شب است که نخوابیدم. وقتی نمی خوابم، ساعت ها فکر می‌کنم تا شرایط تیم را تغییر بدهم.

در روزهای اخیر صحبت هایی مطرح شد که کونته بین دو نیمه به شدت از بازیکنان چلسی انتقاد کرده است. این مربی ایتالیایی در واکنش به این صحبت ها نیز گفت: خیلی ناراحت بودم ولی مجبور بودم حرف نزنم و خودم را کنترل کنم. در رختکن ما قوانین خاصی برقرار است و همه باید از آن تبعیت کنند. عصبانی بودم ولی بازیکنانم هم عصبانی بودند. باید راهی برای نمایش بد تیم پیدا کنم تا در بازی‌های بعد تکرار نشوند.

 

چلسی آنتونیو کونته لیگ برتر فوتبال انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر