کد خبر: 421937 A

ایلنا: سرمربی ایتالیایی چلسی بعد از برد پرگل تیمش برابر منچستریونایتد تاکید کرد با هیجانی که در زمان برگزاری بازی از خود نشان داد قصد تحقیر کردن کسی را نداشته است.

به‌ گزارش ایلنا، چلسی در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس دست به کار بزرگی زد و توانست منچستریونایتد را در استمفوردبریج با چهار گل شکست بدهد. چلسی با این نتیجه نشان داد یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌آید.

آنتونیو کونته در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: بسیار خوشحال هستم. پیروزی بزرگی را به دست آوردیم و عملکرد خیره کننده‌ای از خود به نمایش گذاشتیم. فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم و بازی سرعتی را در دستور کارمان قرار دادیم. از هر نظر خوب ظاهر شدیم. از عملکرد بازیکنان راضی هستم.

او ادامه داد: بازیکنان چلسی در تمرینات بسیار جدی و پر تلاش هستند. آنها شایسته این پیروزی پر گل را داشتند. بازی سختی داشتیم اما نشان دادیم تیم بزرگی هستیم و سه امتیاز بسیار حساس را به دست آوردیم. از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کردیم و در نهایت با شایستگی به پیروزی رسیدیم.

کونته در واکنش به انتقاد ژوزه مورینیو بعد از پایان بازی اظهار کرد: هیچ‌کس را تحقیر نکردم. هواداران منچستریونایتد را دیدیم که با وجود عقب افتادن، از تیم خود حمایت می‌کردند. به همین خاطر از هواداران چلسی خواستم تا تیم خود را تشویق کنند. به هیچ وجه قصد بی احترامی به کسی را نداشتم.

سرمربی ایتالیایی چلسی در پایان سخنانش نیز گفت‌: بازی بسیار سختی برای ما بود اما خیره کننده ظاهر شدیم. همه هواداران از این بازی زیبا لذت بردند. نشان دادیم تیم با انگیزه و پر تلاشی هستیم. این دیدار به پایان رسید. باید به بازی‌های آینده فکر کرد. امیدوارم در دیدارهای بعدی هم تا این اندازه خوب ظاهر شویم.

چلسی لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد آنتونیو کونته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر