کد خبر: 423823 A

ایلنا: سرمربی منچسترسیتی با تمجید سرخیو آگوئروگفت: سیتی هنوز خیلی جا برای پیشرفت دارد و باید در هفته‌های بعد آزمون‌های جدی‌تری را تجربه کند.

به‌ گزارش ایلنا، منچسترسیتی بعد از 6 بازی بدون برد در نهایت موفق شد طعم پیروزی را بچشد و با نتیجه‌ پر گل چهار بر صفر، وست برومویچ را در ورزشگاه خود شکست بدهد.

پپ گواردیولا بعد از پیروزی با ارزش تیمش گفت: خوشحال هستم که بعد از مدت‌ها توانستیم به پیروزی برسیم. طبیعی است وقتی پیروز نشوی، شک و شبهه ایجاد شود. در نیمه دوم هم که جلو بودیم، از پیروزی تیمم مطمئن نبودم چون خوب بازی نکردیم. سیتی هنوز خیلی جا برای پیشرفت دارد. باید در هفته‌های بعد آزمون‌های جدی‌تری را تجربه کند. 

سرخیو آگوئرو توانست در این بازی دو بار برای تیمش گلزنی کند تا مورد تمجید سرمربی اسپانیایی تیمش قرار بگیرد. گواردیولا در این‌باره اظهار کرد: خیلی به آگوئرو نیاز داریم. او برای ما بسیار مفید و ارزشمند است. در هر بازی که به میدان می‌رود، ارزش‌هایش را نشان می‌دهد. سرخیو جزئی از تاریخ باشگاه منچسترسیتی است. دوست دارم به او کمک کنم تا بهتر از این شود و پیشرفت کند. همیشه در مربیگری این هدف را داشتم تا به بازیکنانم کمک کنم تا به بالاترین حد فوتبالی خود برسند. فکر می‌کنم  آگوئرو در حال‌ حاضر در مسیر پیشرفت است و در ادامه حتی بهتر از این هم خواهد شد.

لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی گواردیولا آگوئرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر