کد خبر: 425058 A

ایلنا: سرمربی بارسلونا بعد از شکست مقابل منچسترسیتی در خاک انگلیس اظهار کرد همتایش در سیتی بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد.

به گزارش ایلنا، بارسلونا با وجود این که شروع بسیار خوبی برابر منچسترسیتی داشت و گل نخست را هم به ثمر رساند اما در ادامه سه گل دریافت کرد تا شکست سنگینی را تجربه کند.

لوییس انریکه در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از بازیکنان منچسترسیتی پرداخت و گفت: در نیمه نخست به استثنای پنج دقیقه، خیره کننده ظاهر شدیم و فرصت‌های زیادی را روی دروازه سیتی خلق کردیم. متاسفانه اشتباه بدی داشتیم و همین کافی بود تا دروازه ما باز شود. در نیمه دوم بد بازی کردیم. اشتباهات زیادی داشتیم و همین هم باعث شد تا سیتی به راحتی به گل برسد.

سرمربی آبی اناری ها ادامه داد: منچسترسیتی بازیکنان بزرگی در اختیار دارد و تیم با کیفیتی است. بازی را واگذار کردیم اما زندگی ادامه دارد. گل دوم روی یک اشتباه دیگر و ضربه پنالتی به ثمر رسید. می توانستیم این گل را نخوریم. اگر تا دقیقه 40 به بازی نگاه کرده باشیم، هیچ کس پیش بینی نمی‌کرد که بارسلونا با این نتیجه بازی را واگذار کند. به هر حال این بازی به پایان رسید و باید به راهمان ادامه بدهیم. دلیلی برای ناراحتی و ناامیدی وجود ندارد.

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی گواردیولا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر