کد خبر: 425106 A

ایلنا: سرمربی بایرن مونیخ تیمش را شایسته پیروزی برابر آیندهوون دانست و تاکید کرد که که گلی که نماینده هلند به ثمر رساند آفساید بود.

به گزارش ایلنا، بایرن مونیخ که برای دیدار با آیندهوون در مرحله گروهی لیگ قهرمانان  اروپا به هلند رفته بود، توانست دست پر برگردد. این تیم با وجود این که با یک گل از حریف عقب افتاد اما در نهایت با نتیجه دو بر یک بازی را به سود خود به پایان رساند.

کارلو آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی سختی برای دو تیم بود. آیندهوون بازی را بهتر شروع کرد ولی ما رفته رفته بر بازی مسلط شدیم. عملکرد خوبی از خود نشان دادیم و با شایستگی سه امتیاز را به دست آوردیم. با دو تعویضی که در کنارها انجام دادم، به تیم سرعت دادم. خوشبختانه این تغییر تاکتیک به خوبی جواب داد و سه امتیاز حساس را به دست آوردیم.

آنچلوتی درباره گلی که آیندهوون به ثمر رساند نیز گفت: این گل آفساید واضح بود اما متاسفانه داور این صحنه را ندید. گل بدی را دریافت کردیم.

بایرن مونیخ با این پیروزی که به دست آورد 9 امتیازی شد و در همان رده دوم باقی ماند. در این گروه اتلتیکو مادرید با 12 امتیاز صعود خود به دور بعد را نهایی کرد.

 

بایرن مونیخ لیگ قهرمانان اروپا آیندهوون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر