کد خبر: 429532 A

ایلنا: سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس که از تساوی برابر اسپانیا در دقیقه‌های پایانی بسیار ناراحت است، آن را همچون شکست تلقی کرد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال انگلیس در دیدار دوستانه با تساوی دو بر دو برابر اسپانیا متوقف شد. با وجود آنکه انگلیس در ومبلی در دقایق پایانی پیروزی را با تساوی عوض کرد اما گرت ساوت گیت از عملکرد شاگردانش راضی است.

او در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازیکنان هر آنچه که در توان داشتند رو کردند و من از عملکرد آنها رضایت دارم. به شاگردانم افتخار می‌کنم. به بازیکنان گفتم اسپانیا تیم قدرتمندی است اما حتی اگر بازی را واگذار کنیم، باید شجاع ظاهر شویم. اسپانیا یکی از بهترین تیم‌های جهان است. متاسفانه فقط در دقایق پایانی برابر این تیم کم آوردیم.

ساوت‌گیت ادامه داد: در دقایق پایانی کمی خسته شدیم و همین باعث شد اسپانیا سراپا حمله شد. تساوی در چنین شرایطی برای ما همچون شکست است. با این حال به عملکرد شاگردانم افتخار می‌کنم. خوب بازی کردیم.

ساوت گیت درباره این سوال که آینده او در تیم ملی انگلیس چگونه است نیز پاسخ داد: در این مدت تجربه زیادی به دست آوردم و به خوبی از قدرت تیم خود آگاه هستم. افتخار می‌کنم هدایت تیم ملی کشورم را برعهده دارم اما نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

تیم ملی فوتبال اسپانیا تیم ملی فوتبال انگلیس گرت ساوت گیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر