کد خبر: 359622 A

تیم هیات شنا استان تهران با کسب 23 مدال رنگارنگ به مقام قهرمانی رقابت های بین المللی شنای امارات دست یافت.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های تورنمنت بین المللی ورزش‌های آبی امارات سرانجام با قهرمانی مقتدرانه تیم تهران در رده های سنی 13-12 سال و 15 – 14 سال پایان یافت و نماینده کشورمان توانست در کشور حاشیه خلیج فارس پرچم مقدس ایران را برافرازد.

تیم هیات سنای استان تهران با کسب 23 مدال رنگارنگ ( 10 طلا، 6 نقره و 7 برنز با مجموع 23 مدال ) عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و غلامحسین کریمی رئیس هیات به عنوان نماینده کشورمان کاپ قهرمانی این دوره از بازی‌ها را بالای سر برد.

تیم تهران برای اولین بار است که در تاریخ شنای پایتخت به عنوان نماینده کشورمان در مسابقات بین المللی موفق به دریافت عنوان قهرمانی و کسب 2 جام معتبر می‌شود.

غلامحسین کریمی در حاشیه تورنمنت بین المللی ورزش‌های آبی امارات با طاها سلیمان الکشیری ملاقات کرد و 2 طرف به بحث و تبادل نظر پیرامون همکاری های دو جانبه برای توسعه شنا شدند.

طاها کشیری با تاکید بر پیشرفت شنای تهران و تبریک به این تیم برای کسب عنوان قهرمانی به کریمی برای توسعه شنا در پایتخت کشور عزیزمان ایران قول مساعد داد.

کریمی در این دیدار از اقدامات صورت گرفته برای ارتقا سطح فنی شناگران تهرانی گزارشی جامع به مدیر اجرایی کنفدراسیون شنای آسیا ارائه کرد.

استان تهران ایران دبی رقابت قلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر