کد خبر: 382085 A

اردوی آمادگی بعد از انتخابی برگزار می شود

ایلنا: مسابقات انتخابی تیم های ملی بانوان نوجوان و جوان ایران طی روزهای 19تا 21 تیرماه در مجموعه ورزشی شهید افراسیابی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، مسابقات انتخابی تیم‌های ملی دختران نوجوان و جوان جودوی ایران جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا طی روزهای 19 تا 21 تیرماه آینده در سالن شهید افراسیابی برگزار خواهد شد و از این رو ورزشکاران منتخب از استان‌های تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، اصفهان، گیلان، قم، البرز، کرمان، یزد، چهارمحال و بختیاری، فارس، همدان آذربایجان شرقی، زنجان، سمنان، خراسان جنوبی، مرکزی، کردستان و کرمانشاه باید تا 12 تیرماه اعلام آمادگی و فرم های مربوطه را جهت صدور کارت شرکت در مسابقات اعلام نمایند.

امور بانوان فدراسیون جودو اعلام کرد که اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان بلافاصله پس از برگزاری مسابقات انتخابی آغاز خواهد شد.

ورود تیم های نوجوانان 19 تیرماه و خروج آنها از اردو 20 تیر خواهد بود و در رده جوانان نیز ورود 20 تیرماه و خروج آنها 21 تیرماه تعیین شده است. 

همچنین براساس اعلام امور بانوان فدراسیون جودو، هر استان در اوزان -40 و -44 نوجوانان و -44 و +78 جوانان تنها یک شرکت کننده می توانند به مسابقات انتخابی معرفی نمایند

اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان نیز 22 تا 26 تیرماه در سالن شهید کبکانیان خواهد بود.

 

انتخابی تیم ملی ایران تیم های ملی رقابت جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر