کد خبر: 407330 A

ایلنا: تالوکاران تیم ملی ووشوی مردان ایران به ۲ مدال نقره نهمین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا دست یافتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون ووشو، نهمین دوره رقابت‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان آسیا از پنجشنبه 11 شهریور ماه با حضور نمایندگان 20 کشور به میزبانی شهر تایپه، پایتخت تایوان آغاز شده است. تیم ملی ووشوی ایران در دو بخش ساندا و تالوی مردان و زنان در این رقابت‌ها حضور یافته است.

امروز (شنبه)، رضا خلف‌زاده، تالوکار جوان کشورمان در فرم چیانگ شو با نمره 9.66 به مدال نقره دست یافت. در این فرم، «چای وو» نماینده ماکائو با امتیاز 9.67 بر سکوی نخست ایستاد و مدال طلا گرفت و تالوکار مالزی با امتیاز 9.64 به مدال برنز رسید.

مهدی مختارپور، دیگر نماینده ایران در فرم چیانگ شو بود که با امتیاز 9.43 به کار خود پایان داد. همچنین امروز، فرشاد عربی در فرم نن دائو با امتیاز 9.68 بر سکوی دوم ایستاد و مدال نقره گرفت. در این فرم نماینده چین با امتیاز 9.70 به مدال طلا رسید و ووشوکار تایوان با 9.68 به مدال برنز دست یافت. طاهر قاسمی دیگر شرکت کننده ایران در فرم نن دائو بود که با امتیاز 9.64 به کار خود پایان داد.

رقابت‌های بخش ساندا نیز عصر امروز (شنبه) ادامه پیدا می‌کند و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان می‌روند.‌ پیکارهای ووشوی قهرمانی بزرگسالان آسیا تا روز پانزدهم شهریور ماه در تایوان ادامه خواهد داشت.

 

ووشو تیم ملی ووشوی ایران تالو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر