کد خبر: 450278 A

ششمین دوره مسابقات بدمینتون بانوان کارگر کشور با قهرمانی مازندران، نایب قهرمانی همدان و مقام سوم مشترک تیم های ایلام و کرمانشاه به پایان رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های کارگری، ششمین دوره مسابقات بدمینتون بانوان کارگر کشور که با شرکت 11 تیم از دیروز 1 بهمن ماه در شهرستان ساری برگزار شد؛ شب گذشته با قهرمانی مازندران به پایان رسید. تیم‌های همدان، ایلام و کرمانشاه در جایگاه‌های دوم تا چهارم این دوره از رقابت‌ها قرار گرفتند.

این دوره از رقابت‌ها با شرکت 11 تیم تهران، همدان، اصفهان، مازندران، گیلان، مرکزی، خراسان رضوی، کرمانشاه، اردبیل، خوزستان و ایلام در ساری و با همکاری هیات بدمینتون استان برگزار شد که تیم‌‌‌‌‌‌ها در 4 جدول به صورت دوره‌ای در مرحله اول و سپس مقام‌های اول و دوم هر گروه در یک جدول تک حذفی با هم به رقابت پرداختند و بعد از انجام 17 بازی تیم مازندران در فینال رقابت‌ها موفق شد تیم همدان را شکست داده و بر سکوی قهرمانی رقابت‌ها ‌قرار بگیرد. تیم‌های ایلام و کرمانشاه نیز در جایگاه‌های سوم تا چهارم این دوره از رقابت‌ها قرار گرفتند.

در قسمت انفرادی نیز رقابت‌ها با شرکت 30 بازیکن در جدول یک حذفی برگزار و در پایان کتایون راغب از مازندران با شکست نماینده گیلان قهرمان بخش انفرادی رقابت‌ها شد. هاجر فتحی از گیلان نایب قهرمان شد و  رقیه حسنی از مازندران و زهرا کریم بیگی از ایلام مقام‌های سوم مشترک را کسب نمودند.

یادآوری می‌نماید مراسم اختتامیه این رقابت‌ها شب گذشته با حضور خراسانی نایب رئیس آقایان و نژادنایبی نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش کارگری، دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری و همچنین مربیان و ورزشکاران تیم‌ها برگزار و با اهدای لوح، مدال، کاپ و جوایز از تیم‌ها و نفرات برتر رقابت‌ها تقدیر شد.

این رقابت‌ها با همکاری اداره ورزش و جوانان استان مازندران و شهرستان ساری، هیات بدمینتون استان و زیر نظر فدراسیون ورزش کارگری برگزار شد.

ساری فدراسیون ورزش‌های کارگری مسابقات بدمینتون بانوان کارگر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر