کد خبر: 518427 A

گل محمدی در مجمع سالیانه هیات همگانی استان تهران؛

مجمع سالیانه هیات همگانی استان تهران عصر روز گذشته درآمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در ابتدای این مجمع که ملاجعفری معاون امور توسعه همگانی ورزش و جوانان استان تهران،فاطمه سلیمی نایب رییس اموربانوان ،محمدصادق حسنی نایب رییس ،شیما سادات مصطفوی پور دبیر،سعیده صادقی خزانه دار هیات همگانی استان تهران و جمعی از نمایندگان مربیان ،داوران و روسای هیاتهای شهرستانهای استان تهران نیزحضور داشتند،شجاع پوریان گفت: تعامل بالا و سازنده هیات استان با فدراسیون همگانی و استفاده از دیدگاههای کارشناسان و متخصصان فدراسیون باعث پیشرفت قابل ملاحظه این هیات شده است.

رییس هیات همگانی تهران خاطرنشان کرد: ما در سال 95 توانستیم دربسیاری از جهات از جمله برگزاری کلاس برای طلاب، اجرای 27 مورد از موارد سند تحول فدراسیون ورزشهای همگانی،برگزاری کلاسهای بازآموزی،فعال کردن ایستگاههای صبحگاهی و رساندن این استگاههای به 1288 ایستگاه و همچنین برگزاری 305 دوره آموزش مربیگری روند رو به رشدی را داشته باشیم که از آنها می توان به عنوان نقاط قوت هیات استان درسال 95 نام برد.

پس از آن مصطفوی پور دبیر هیات گزارش کاملی از فعالیتهای سال 95 و سعیده صادقی خزانه دار هیات استان نیز گزارش عملکرد مالی این هیات درسال گذشته  را ارائه دادند.

درادامه نشست رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه هیات ورزشهای همگانی استان تهران توانست تمام معیارهای مدنظر مارا درسال 95 به تحقق برساند گفت: من از عملکرد این هیات رضایت کامل دارم و این مهم با مدیریت بسیار قوی و خوب دکتر شجاع پوریان و تلاش بسیار بالای همکاران ما درهیات همگانی استان تهران تحقق یافته است.

وی افزود: وقت آن فرا رسیده است تا گزارش های شفاهی خود را به سمت عملی شدن پیش برده و آمار صحیحی از پرداختن به ورزش در تهران و کشور ارائه دهیم.

درانتها مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی گفت: هیات همگانی تهران از هیاتهای برتر کشور بوده و الگوی مناسبی برای دیگرهیاتهای کشور می باشد.

هیات ورزش های همگانی استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر