کد خبر: 158519 A

دقایقی پیش؛

ظریف: این دور از مذاکرات تمام مسائل توافق نهایی را پوشش می‌داد، اکنون مذاکرات و بحث‌های ریزی را در مورد موضوعات مختلف و تمام موضوعاتی که به نحوی در قالب توافق جامع خواهد گنجید را انجام داده‌ایم.

تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان پس از حضور در سومین دور مذاکرات ایران و گروه ۱ + ۵ درباره گام پایانی توافقنامه ژنو لحظاتی پیش وین را به مقصد تهران ترک کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایلنا به وین، تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان پس از حضور در سومین دور مذاکرات ایران و گروه ۱ + ۵ درباره گام پایانی توافقنامه ژنو لحظاتی پیش وین را به مقصد تهران ترک کرد.

محمد جواد ظریف در نشست خبری مشترک خود با کاترین اشتون در خصوص مباحثی که در این دور از مذاکرات مطرح شد، گفت: این دور از مذاکرات تمام مسائل توافق نهایی را پوشش می‌داد، اکنون مذاکرات و بحث‌های ریزی را در مورد موضوعات مختلف و تمام موضوعاتی که به نحوی در قالب توافق جامع خواهد گنجید را انجام داده‌ایم.

وی با بیان اینکه این دور از مذاکرات تمام مسائل توافق نهایی را پوشش می‌داد، اظهار داشت: اکنون مذاکرات و بحث‌های ریزی را در مورد موضوعات مختلف و تمام موضوعاتی که به نحوی در قالب توافق جامع خواهد گنجید، انجام داده‌ایم.

لازم به ذکر است که دور بعدی این مذاکرات در دهه آخر اردیبهشت در وین برگزار می‌شود.

ایران پوشش گروه ۱ ۵ هسته ای توافق مذاکرات مذاکره ترک ژنو مقصد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر