کد خبر: 127215 A

نماینده زنجان در مجلس:

پس از انحلال سازمان مدیریت یک بهم ریختگی در اکثر حوزه‌های دولت شاهد بودیم و فضا برای مردم و نخبگان غیرقابل تحمل شده بود و از همه مهمتر اعتماد مردم نیز به دولتمردان به سطح بسیار پایینی تنزل یافت.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، ‌گفت: برای دستیابی به افق ۱۴۰۴ و کاهش رویکرد آزمون و خطا چاره‌ای جز احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بهره‌وری را نداریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن علیمردانی در موافقت با طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بهره‌وری کشور اظهار کرد: کمتر اقتصاددان و کارشناسی که به نتایج تلخ نبود این سازمان در چند سال گذشته اقرار نکرده باشد.

وی افزود: در دولت قبل به جای توجه به توسعه کشور با حذف سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی زمینه‌ای فراهم شد تا دولت با خیال راحت کارهای خود را انجام دهد و نظارتی بر آن نباشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نهم خطاب به نمایندگان ملت ابراز کرد: دقت و بررسی کنید که چند مورد از اهداف دولت گذشته به نتیجه رسید و آیا اکنون شاهد بروز مشکلات جدی از جمله بیکاری و تورم فزاینده نیستیم.

وی ادامه داد: پس از انحلال سازمان مدیریت یک بهم ریختگی در اکثر حوزه‌های دولت شاهد بودیم و فضا برای مردم و نخبگان غیرقابل تحمل شده بود و از همه مهمتر اعتماد مردم نیز به دولتمردان به سطح بسیار پایینی تنزل یافت.

وی در پایان گفت: برای دستیابی به افق ۱۴۰۴ و کاهش رویکرد آزمون و خطا چاره‌ای جز احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بهره‌وری را نداریم.

بهره وری بیکاری تورم دولت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کارشناسی مجلس شورای اسلامی مجلس نهم مشکلات نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر