کد خبر: 127261 A

نماینده بجنورد در مخالفت با طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بهره‌وری:

اگر این طرح خوبی است، چرا دولت خود لایحه‌ای برای تشکیل سازمان مدیریت به مجلس نمی‌دهد؟ چرا ما یک روز ادغام می‌کنیم و در روز دیگر تفکیک انجام می‌دهیم؟ آیا برای تشکیل دوباره این سازمان پژوهش و مطالعه‌ای کرده‌ایم.

نماینده مردم بجنورد، جاجرم در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بهره‌وری گفت: طبق اصل ۷۵ قانون اساسی ادغام نیاز به مکانیزم، بودجه و امکانات مالی دارد و آیا امکانات مالی برای ادغام آن در نظر گرفته شده است؟

به گزارش‌ خبرنگار ایلنا، قاسم جعفری در جلسه علنی امروز - یکشنبه - در مخالفت با طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بهره‌وری ابراز کرد: اگر این طرح خوبی است، چرا دولت خود لایحه‌ای برای تشکیل سازمان مدیریت به مجلس نمی‌دهد؟ چرا ما یک روز ادغام می‌کنیم و در روز دیگر تفکیک انجام می‌دهیم؟ آیا برای تشکیل دوباره این سازمان پژوهش و مطالعه‌ای کرده‌ایم.

وی افزود: طبق اصل ۱۲۹ قانون اساسی آیا الزاماً سازمان شدن این نهاد بهترین راه ممکن است و یا راه بهتری نیز وجود دارد و آیا الگوی در نظر گرفته شده برای این سازمان همان الگوی مدیریت اسلامی است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: طبق اصل ۷۵ قانون اساسی ادغام نیاز به مکانیزم، بودجه و امکانات مالی دارد و آیا امکانات مالی برای ادغام آن در نظر گرفته شده است؟

آموزش و تحقیقات مجلس بودجه بهره وری جلسه علنی دولت سازمان مدیریت و برنامه ریزی قانون اساسی لایحه مجلس شورای اسلامی تشکیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر