کد خبر: 129237 A

طی حکمی از سوی دکتر علی ربیعی؛

فرماندار تنکابن، معاون سیاسی امنیتی و سرپرستی استانداری مازندران، نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی، استاندار گیلان، قزوین، معاون اداری و مالی و معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت کار و امور اجتماعی از دیگر سوابق طاهایی است.

علی ربیعی(وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در حکمی سیدعلی اکبر طاهایی را به عنوان «معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در این حکم خطاب به طاهایی آمده است: مجلس شورای اسلامی ثمره مجاهدت‌های تاریخی مردم این مرز و بوم بوده و نیز یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی در انتخابات آزاد تولد مجلسی مردمی بوده است. امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی نیز مجلس را عصاره فضیلت ملت و آن را در راس همه امور دانسته‌اند.

از سویی با عنایت به نقش موثر و کارساز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحقق اهداف راهبردی اجتماعی و اقتصادی کشور، تحقق اهداف سند چشم انداز بیست ساله، برنامه پنجم توسعه و سیاست‌های کلی اشتغال، انتظار می‌رود با جدیت در استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود، زمینه ساز سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید باشید در چارچوب شرح وظایف وزارتخانه باشید.

ربیعی همچنین در این حکم اولویت‌های ارتباط مستمر با مجلس شورای اسلامی و کمیسیون‌های آن به منظور بررسی طرح‌ها و و لوایح مرتبط، برقراری تعامل شایسته با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت تحقق اهداف وزارت متبوع، هماهنگی برای پاسخگویی مناسب به سوالات، تذکرات و مکاتبات نمایندگان مجلس شورای اسلامی با همکاری کلیه واحد‌ها و سازمانهای تابعه، تنظیم امور مدیریت‌های استانی با هماهنگی و مشارکت استانداران، هماهنگی بین واحدهای ستادی و استانی به منظور تسهیل و تسریع در پیشبرد اهداف و ماموریت‌های وزارت متبوع در استان‌ها را مورد تاکید قرار داده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرده است با اتکا به خداوند و در سایه عمل براساس اعتدال، در راستای تحقق منافع و مطالبات مردم، منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و اهداف راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران گام بردارید.

سید علی‌اکبر طاهایی دانش‌آموخته رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت می‌باشد که از تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۸۸ تا ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ به عنوان بیستمین استاندار مازندران مشغول به کار بود با آغاز کار دولت حسن روحانی، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران شد.

فرماندار تنکابن، معاون سیاسی امنیتی و سرپرستی استانداری مازندران، نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی، استاندار گیلان، قزوین، معاون اداری و مالی و معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت کار و امور اجتماعی
از دیگر سوابق طاهایی است.

احمدی نژاد انقلاب اسلامی سند چشم انداز فرماندار فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی معاون معاون سیاسی امنیتی معاون وزیر نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر