کد خبر: 129290 A

طی حکمی از سوی ربیعی؛

حمید کلانتری درحال حاضر ریاست انجمن بهره‌وری ایران و مسئولیت کمیته مدیریت و نظام اداری مجمع تشخیص را برعهده دارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور ابلاغی سید حمید کلانتری را به سمت مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در حکم دکتر ربیعی خطاب به مدیرعامل جدید صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر آمده است:

نظر به تعهد، شایستگی و صلاحیتهای علمی و اجرایی جنابعالی و بنا به پیشنهاد مورخ ۱۳/۹ / ۱۳۹۲ هیات امناء سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه و به استناد بند " ج " قانون اصلاح ماده(۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری و چگونگی تعیین مدیریت سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی و بیمه‌های درمانی مورخ ۸/۱۲ / ۱۳۸۸ به مجب این ابلغ به عنوان " مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر " منصوب می‌شوید.

همواره و بالاخص در شرایط امروز، حمایت از اقشار مولد که سهم به سزایی در استقلال و عزت کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران دارند و تکریم و ارتقای منزلت ایشان وظیفه‌ای سنگین بر دوش همه دستگاه‌ها، بالاخص صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر است. انتظار می‌رود با توجه خاص به سیاست‌ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و با زمینه‌سازی برای تحقق برنامه‌های ارایه شده از سوی اینجانب به مجلس شورای اسلامی در حوزه رفاه اجتماعی و عملیاتی ساختن آنها، سطح خدمات دهی به گروه‌های هدف را افزایش داده و تحقق بیشتر عدالت اجتماعی فراگیر را دنبال نمایید.

انتظار می رود با تلاش، برنامه ریزی علمی و مدیریت صحیح منابع و سرمایه های صندوق، به کارگیری روش های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی آن صندوق، ضمن استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی، بستری مناسب جهت ارتقای بهره وری صندوق فراهم آورید. همچنین از آنجا که تحقق اهداف فوق نیازمند تعامل سازنده با سایر وزارتخانه‌ها و سازمانهای ذی ربط است. مقتضی است به فراهم کردن شرایط تعامل سازنده و استفاده از ظرفیت های این ذینفعان برای تحقق اهداف فوق عنایت داشته باشید.

امید است با اتکا به پروردگار متعال و در سایه عمل مبتنی بر علم و عقلانیت، در راستای تحقق منافع و مطالبات مردم، و اهداف راهبردی نظام جمهوری اسلامی در حوزه رفاه اجتماعی گام‌های موثری بردارید.

توفیق جناب عالی را در انجام وظایفی که برعهده دارید از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

سیدحمید کلانتری متولد ۱۳۳۴ در همت آباد یزد و دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است. معاون وزیر جهاد و رئیس سازمان جنگلها و مراتع، استاندار یزد در سالهای ۸۰ تا ۸۴، معاون ترویج و معاون نیروی انسانی جهاد سازندگی ازجمله سوابق نامبرده است. حمید کلانتری درحال حاضر ریاست انجمن بهره وری ایران و مسئولیت کمیته مدیریت و نظام اداری مجمع تشخیص را برعهده دارد.

استقلال ایران بازنشستگی بهره وری سرمایه کار و رفاه اجتماعی کارشناسی مجمع تشخیص معاون وزیر یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر