کد خبر: 131446 A

مدیر عامل اتاق مشترک ایران - آلمان اعلام کرد:

پیش بینی ما این است که تحریم ها در نیمه اول سال ۲۰۱۴ برداشته شود و ما آمادگی کامل جهت سرمایه گذاری در ایران و همکاری با سازمان سرمایه گذاری خارجی را داریم.

نشست مشترک دفتر سرمایه گذاری خارجی با اتاق مشترک ایران – آلمان به منظور بررسی همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری فی ما بین در محل اتاق مشترک ایران – آلمان تشکیل شد.

به گزارش ایلنا، در این نشست دانیل برنبرک مدیر عامل اتاق مشترک ایران - آلمان با اشاره به به فضای مناسب ایجاد شده در ایران، گفت: در حال حاضر فضای کار در ایران بهتر شده است وکاری که ما الان در حال انجام آن هستیم به منظور بازاریابی و گسترش همکاری های بخشهای خصوصی آلمان و ایران است که ما در اتاق بازرگانی کانال ویژه ای هستیم بین بخشهای خصوصی آلمان و ایران که تمایل دارند فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری داشته باشند.

برنبرک در ادامه افزود: شرکتهای معروف آلمان مانند زیمنس، دایملر فقط ۲۰درصد بازار را دارند، بقیه بازار یعنی ۸۰ درصد آن متعلق به شرکتهای کوچک ومتوسط آلمانی می باشد که قدرت اصلی صادرات و سرمایه گذاری در آلمان اتاقهای بازرگانی هستند و ما دارای ۸۶ اتاق بازرگانی در آلمان با ۱۲۰ دفتر در سراسر دنیا داریم که اتاق ایران جزء ۵ اتاق برتر ما در دنیا است.

مدیر عامل اتاق مشترک ایران – آلمان گفت: در همین راستا ما آمادگی داریم تا در قالب هیاتهایی که به آلمان اعزام می کنیم نماینده ای نیز از سازمان سرمایه گذاری خارجی به همراه این هیات ها باشد.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: پیش بینی ما این است که تحریم ها در نیمه اول سال ۲۰۱۴ برداشته شود و ما آمادگی کامل جهت سرمایه گذاری در ایران و همکاری با سازمان سرمایه گذاری خارجی را داریم.

آلمان ایران سرمایه گذاری آمادگی همکاری مشترک مدیر اتاق عامل آلمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر