کد خبر: 139598 A

کنفرانس بین المللی مدیران استراتژیک با حضور بیش از ۱۳۰۰ نفر از مدیران ارشد سازمان‌ها و فعالان حوزه استراتژی و نیز مهمان‌های خارجی از کشور‌های امریکا، استرالیا، هلند و دانمارک برگزار خواهد شد.

دبیر علمی کنفرانس بین المللی مدیران استراتژیک گفت: سازمان های دولتی ما به دلیل نا آشنایی با اصول مدیریت استراتژیک و درک نکردن استراتژی تحولات، عمدتا زیان ده هستند، این در حالیست که بهبود فضای کسب و کار، نیازمند رویکرد های تازه و آینده پژوهانه است.

به گزارش ایلنا، دکتر سعید خزایی در آستانه برپایی " کنفرانس بین المللی مدیران استراتژیک " که ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه امسال در مرکز همایش های رازی تهران برگزار می شود، با اعلام این مطلب افزود: مدل های استراتژی که مسیر سازمان‌ها را مشخص می کند، اغلب وارداتی و قدیمی بوده، برای دستیابی به اقتصاد مقاومتی نیازمند تدوین استراتژی های بلند مدت از سوی سازمان ها هستیم.

دبیر علمی کنفرانس بین المللی مدیران استراتژیک یاد آور شد: با توجه به اهمیت موضوع بحثمدیریت استراتژیک در کشور و لزوم توجه به آن کنفرانس بین المللی مدیران استراتژیک با حضور بیش از ۱۳۰۰ نفر از مدیران ارشد سازمان‌ها و فعالان حوزه استراتژی و نیز مهمان‌های خارجی از کشور های امریکا، استرالیا، هلند و دانمارک برگزار خواهد شد.

دبیر علمی کنفرانس بین المللی مدیران استراتژیک افزود: یکی از اهداف برپایی این کنفرانس، توانمند سازی کسب وکار شرکت‌های ایرانی با هدف به کارگیری ظرفیت‌های آنها در کلاس های جهانی است که به این منظور همزمان با برپایی این کنفرانس، کارگاه‌هایی با هدف تدوین شیوه‌های استراتژیک از جمله آینده نگاری یا برنامه ریزی این شرکت‌ها بر پایه سناریو بر پا می شود.

گفتنی است، کنفرانس بین المللی مدیران استراتژیک با مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و با همکاری انجمن مدیریت ایران، انجمن بین المللی مدیران استراتژیک، سازمان EUROCERT اروپا، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و موسسه پیشبرد مدیریت استراتژیک معاصر برگزار می شود.

برگزاری کنفرانس بین المللی مدیران استراتژیک در نیمه اول بهمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر