کد خبر: 170573 A

رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی اعلام کرد:

افرادی که ثبتنام الکترونیکی آنان در نظام مالیاتی تکمیل شده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت کرده‌اند، می‌توانند ضمن ارائه الکترونیکی اظهارنامه، مالیات خود را نیز به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

عسکری افزود: ارائه الکترونیکی اظهارنامه به منزله تسلیم اظهارنامه مالیاتی بوده و ضرورتی برای مراجعه حضوری به ادارات مالیاتی و تحویل نسخه کاغذی آن وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، علی عسکری از آمادگی کامل سازمان برای خدمت‌رسانی به مؤدیان خبر داد و افزود: ارائه خدمات الکترونیکی سازمان در سطح وسیعی توسعه یافته است و مودیان مالیاتی می‌توانند از ابتدای خردادماه نسبت به ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی به صورت الکترونیکی از طریق سامانه WWW. TAX. GOV. IR اقدام کند.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع و تسریع امور مودیان مالیاتی یکی از مهم‌ترین اهداف سازمان امور مالیاتی کشور است، ادامه داد: امسال، ارسال الکترونیکی اظهارنامه به منزله تسلیم اظهارنامه به واحد مالیاتی بوده و ضرورتی برای مراجعه حضوری به ادارات مالیاتی و تحویل نسخه کاغذی آن وجود ندارد.

رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه همچون سال گذشته امکان پرداخت مالیات به صورت الکترونیکی برای مؤدیان فراهم است، خاطرنشان کرد: افرادی که ثبتنام الکترونیکی آنان در نظام مالیاتی تکمیل شده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت کرده‌اند، می‌توانند ضمن ارائه الکترونیکی اظهارنامه، مالیات خود را نیز به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

مالیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر