کد خبر: 207111 A

معاون نظارتی بانک مرکزی:

همکاران ما در حال تماس با بانک‌ها برای شفاف کردن اسامی هستند زیرا بعضی از بانک‌ها به طور دقیق آماری که ما می‌خواستیم را تحویل نداده‌اند.

معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: سی بانک لیست بنگاه‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه خود را تحویل داده‌اند و چهار بانک نیز در حال اصلاح لیست خود هستند که پس از تکمیل اسامی آن را انتشار خواهیم کرد.

حمید تهرانفر، معاون نظارتی بانک مرکزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص تحویل اسامی بنگاه‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه بانکهای دولتی وخصوصی، گفت: تاکنون سی بانک، لیست شرکت‌های زیر مجموعه خود را به بانک مرکزی تحویل داده‌اند و چهار بانک نیز در حال تهیه آمار هستند.

وی از نامبردن اسامی بانکهایی که لیست خود را تحویل نداده‌اند، خودداری کرد و افزود: این چهار بانک هم دولتی و هم خصوصی هستند و در این بین آمار بانک‌های خصوصی شفاف‌تر و دقیق‌تر از بانک‌های دولتی است.

معاون نظارتی بانک دولتی در خصوص انتشار لیست این شرکت‌ها نیز گفت: هنوز این لیست تکمیل نشده و همکاران ما در حال تماس با بانک‌ها برای شفاف کردن اسامی هستند زیرا بعضی از بانک‌ها به طور دقیق آماری که ما می‌خواستیم را تحویل نداده‌اند.

تهرانفر ادامه داد: پس از تکمیل اسامی آن‌ها را منتشر خواهیم کرد.

بانک مرکزی معاون لیست نظارتی تحویل چهار اسامی انتشار بانک بنگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر