کد خبر: 217240 A

رییس کمیسیون صنایع و معادن؛

هر کاری که موجب شود که خدمات بهتری به مردم ارایه شود قطعا مجلس شورای اسلامی از آن حمایت خواهد کرد.

به گفته رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، آمادگی داریم با دعوت از رییس کل بانک مرکزی مشکلات و دلایل تاخیر در اجرایی کردن آیین نامه کیوا(کیف وجه الکترونیکی) را در کمیسیون صنایع بررسی کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی جیرینگ، رضا رحمانی با بیان این مطلب گفت: هر کاری که موجب شود که خدمات بهتری به مردم ارایه شود قطعا مجلس شورای اسلامی از آن حمایت خواهد کرد.

وی افزود: به عنوان مثال در حال حاضر یکی از مشکلات پرداخت خرد در عوارضی‌های آزاد راه‌ها است و اگر این آمادگی وجود دارد که این پرداخت از طریق تلفن همراه راننده، بدون توقف در محل انجام شود نباید در اجرای آن تاخیر کرد.

رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: با استفاده از فناوری‌های نوین که گویا جیرینگ هم از آن خوب بهره برده است باید بهترین خدمات در اختیار مردم قرار گیرد و مجلس شورای اسلامی نیز در این مسیر از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

رحمانی بیان کرد: با دعوت از دکتر سیف مدیرکل بانک مرکزی جمهوری اسلامی و مدیران همراه اول و جیرینگ در کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی مشکلات پیش روی آیین نامه کیوا(کیف وجه الکترونیکی) را بررسی و راهکارهای اجرای سریع‌تر آن را از بانک مرکزی جویا خواهیم شد

آزاد راه آیین نامه الکترونیک بانک مرکزی پول تلفن همراه صنایع و معادن مجلس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر