کد خبر: 217456 A

سهام شش شرکت دولتی در هشتمین ماه امسال از طریق مزایده و فرابورس واگذار می شود.

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: سهام شش شرکت دولتی در هشتمین ماه امسال از طریق مزایده و فرابورس واگذار می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، ۱۰۰ درصد سهام شرکت پتروشیمی دماوند شامل ۱۲هزار و ۵۰۰ سهم به ارزش پایه هر سهم یک میلیارد و ۶۵۹ میلیون و ۸۰۶ هزار و ۲۴۰ ریال و ۳۶.۱۸ درصد سهام شرکت مقره سازی ایران شامل ۸۳ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۹۴۴ سهم به قیمت پایه هر سهم ۲۰۸۴ ریال در روز چهارم آبان روی میز فروش می رود.

همچنین یک درصد سهام شرکت عمران و مسکن سازان گیلان شامل ۳۰ هزار سهم به ارزش پایه هر سهم ۵۵۱۸ ریال؛ ۳۱ درصد سهام شرکت بهره برداری از کانال های آبیاری و زهکشی میناب رود شامل ۲۱ سهم به قیمت پایه هر سهم ۶ میلیون و ۸۴۸ هزار و ۶۱۵ ریال و ۳۰ درصد سهام شرکت گسترش ایلیا صنعت شفق شامل ۳۰۰ هزار سهم به قیمت پایه هر سهم ۱۶۰۸ ریال در این روز به مزایده گذاشته خواهد شد.

این گزارش می افزاید: تعداد ۹۱ میلیون و ۶۳۰ هزار سهم معادل ۱۰۰ درصد از سهام شرکت نوسازی صنایع ایران نیز به قیمت پایه هر سهم ۲۰۳۲ ریال و ارزش کل پایه ۱۸۶ میلیارد و ۱۹۲ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال روز سه شنبه، ۶ آبان در بازار سوم فرابورس ایران به فروش خواهد رسید.

سازمان خصوصی سازی این میزان سهام را به وکالت از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به صورت ۳۰ درصد نقد و بقیه اقساط ۴ ساله روانه میز فروش می کند.

ایران پتروشیمی خصوصی سازی دماوند سرمایه سنا سهام صنعت مزایده مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر