کد خبر: 232723 A

بانک مرکزی از متقاضیان ثبت تقاضای تاسیس صرافی خواست تا نسبت به اعلام پذیرش یا عدم پذیرش شرایط و ضوابط این بانک اقدام کنند.

بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای به همه متقاضیانی که برای ثبت تقاضای تأسیس صرافی در سامانه بازار غیرمتشکل پولی بانک مرکزی اقدام کرده‌اند، اعلام کرد:
به گزارش ایلنا، با توجه به تصویب دستورالعمل اجرایی ناظر بر تأسیس، فعالیت و نظارت بر صرافی‌ها در شورای پول و اعتبار، حداکثر تا پایان سال جاری ضمن مراجعه به سامانه nbfi. cbi. ir برای مشاهده و در صورت لزوم، اصلاح اطلاعات موجود و نیز اعلام پذیرش یا عدم پذیرش شرایط و ضوابط مورد نظر این بانک اقدام کنند.

کدرهگیری مربوط به تقاضاهای ثبت شده توسط متقاضیان در بخش صرافی‌ها قسمت بازیابی کدرهگیری‌ از این سامانه قابل دسترسی و بازیابی است.

آن دسته از متقاضیانی که پیش از ششم اذر ۹۱ برای ارائه تقاضا به منظور دریافت مجوز صرافی به این بانک اقدام کرده‌اند و فاقد کد رهگیری تقاضا هستند، لازم است پس از اطلاع از کدرهگیری مربوطه از طریق تماس با شماره تلفن ۲۲۲۵۷۰۵۷(حداکثر تا پایان سال جاری) برای مشاهده وضعیت، تکمیل و اصلاح اطلاعات موجود و همچنین اعلام پذیرش یا عدم پذیرش شرایط و ضوابط مورد نظر این بانک اقدام کنند.

بانک مرکزی افزوده است: صرفاً تقاضای آن دسته از متقاضیانی که نسبت به مشاهده و پذیرش شرایط و ضوابط مورد نظر این بانک اقدام کنند، به منظور رسیدگی‌های بعدی در برنامه‌های کاری این بانک قرار می گیرند و دیگر تقاضاهای موجود بی اثر خواهد شد.

بانک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر