کد خبر: 247027 A

به منظور تقویت علمی و به اشتراک گذاری دانش در بین ممیزان، ارزیابان و مشاوران سیستم‌های مدیریتی، «اولین کنفرانس بین المللی ممیزان و ارزیابان سیستم های مدیرِیتی» در تاریخ ۱۲-۱۳ بهمن سال جاری در مرکز همایش های هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی اولین کنفرانس بین المللی ممیزان و ارزیابان سیستم های مدیرِیتی گفت: امید می‌رود که با اجرای این کنفرانس و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و تجربی در زمینه سیستم‌های مدیریتی و نیز شناخت چالش‌های پیاد‌ه سازی، ممیزی و ارزیابی سیستم‌های مدیریتی در کشور، بتوانیم گامی را در افزایش سطح علمی این حرفه برداریم.

به گزارش ایلنا، حسین تیموری، دبیر اجرایی این کنفرانس در خصوص ابعاد مختلف این پروژه علمی، گفت: در ایران، شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی بسیاری، مدعی پیاده‌سازی و اجرای آخرین دستاوردهای سیستم‌های مدیریتی در نهاد متبوع خود هستند. اما این ادعا همواره با صحت در اجرا مواجه نیست، به همین منظور ارزیابان و ممیزان سیستم‌های مدیریتی، وظیفه سنجش صحت ادعای این نهادها را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: ممیزان، ارزیابان و مشاوران سیستم‌های مدیریتی برای آغاز فعالیت خود دوره‌هایی را پشت سر می‌گذارند، اما بعد از پذیرفته شدن در آزمون‌های این رشته دیگر از فضای کسب اطلاعات جدید در این حوزه خارج شده و سطح علمی خود را افزایش نمی‌دهند.

تیموری خاطرنشان کرد: این کنفرانس دو روزه به منظور ارتقای دانش ممیزان، ارزیابان و مشاوران سیستم‌های مدیریتی و نیز فرصتی مناسب برای به اشتراک‌گذاری تجربیات افراد، قلمداد می‌شود. با این تفاسیر این کنفراس علمی، فرصتی است مغتنم تا ممیزان، ارزیابان و مشاوران سیستم‌های مدیریتی سطح علمی و آگاهی‌های خود را در این بخش افزایش دهند.

وی در ادامه افزود: ما در این کنفرانس علمی از حضور ۲۰ تن از اساتید و اندیشمندان این حوزه که از کشورهای ایران، آلمان، فرانسه، سوئیس، تایوان و ترکیه به این همایش دعوت شده‌اند، استفاده خواهیم کرد.

دبیر اجرایی اولین کنفرانس بین المللی ممیزان و ارزیابان سیستم های مدیرِیتی اظهار داشت: امید می‌رود که با اجرای این کنفرانس و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و تجربی در زمینه سیستم‌های مدیریتی و نیز شناخت چالش‌های پیاد‌ه سازی، ممیزی و ارزیابی سیستم‌های مدیریتی در کشور، بتوانیم گامی را در افزایش سطح علمی این حرفه برداریم.

تیموری در پایان خاطرنشان کرد: محورهای این کنفرانس دو روزه شامل مواردی همچون «نقش و کارکرد نظام مدیریتی در توسعه کشورها»، «اهمیت انطباق با استانداردهای ملی و بین‌المللی»، «ممیزی و ارزیابی سیستم‌های مدیریتی – بایدها و نبایدها»، «تازه‌های استانداردهای مدیریتی و الگوهای تعالی سازمانی»، «رویکردها و تکنیک‌های ممیزی و ارزیابی سیستم‌های مدیریتی»، «چالش‌های پیاده‌سازی نظام مدیریتی – راهکارها» و «چالش‌های ممیزی و ارزیابی نظام‌های مدیریتی – راهکارها» می‌شود.

آلمان المپیک ایران تایوان ترکیه دولتی و خصوصی فرانسه سیستم مدیریتی ارزیابان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر