کد خبر: 146159 A

شهرداری شهرکرد در چهارمین نمایشگاه شهر ایده آل که از بیست و ششم بهمن ماه در جزیره زیبای کیش آغاز شده است، شرکت کرد.

ایلنا: در غرفه شهرداری شهرکرد که با استقبال خوب بازدید کنندگان روبرو شده است؛ آخرین دستاوردها و فرصتهای سرمایه گذاری این شهرداری ارائه شده است.

به گزارش " ایلنا "، " نورالله غلامیان دهکردی " هدف از برگزاری این همایش را ایجاد بستر مناسب برای هم‌افزایی علمی در حرکت به سمت شهر ایده‌آل برشمرد و افزود: جذب سرمایه گذاری در پروژه‌های توسعه خدمات شهرداری‌ها و ایجاد تعامل بین عرضه کنندگان تجهیزات، خدمات و تکنولوژی مورد نیاز یک شهر ایده‌آل با شهرداری‌های کشور و همچنین ارائه الگوی یک شهر ایده آل از دیگر محورهای برپایی نمایشگاه شهر ایده‌آل در جزیره کیش محسوب می‌شود.

" غلامیان‌دهکردی " ادامه داد: در این نمایشگاه طرح‌های قابل سرمایه‌گذاری این شهرداری از جمله پروژه برج‌های دوقلوی کوه نور و دریای نور، کارخانه آسفالت، جمع آوری پسماند خشک شهر، ساختمان چند منظوره آتش نشانی مرکزی شهرکرد، پروژه‌‎های مسکونی، تجاری میرآباد و اتابکان، شهربازی روباز شهرکرد و فاز سوم مجتمع امامزاده دو خاتون این شهر تشریح شد.

وی اظهار کرد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه، چهارمین همایش شهر ایده‌آل با حضور شهرداران و مدیران شهری شهرهای برگزیده کشوردر حوزه مدیریت شهری در مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس جزیره زیبای کیش برگزار شده تا فردا ادامه خواهد داشت.

شهردار شهرکرد تصریح کرد: نشست تخصصی مدیران عامل سازمانهای پارک ها و فضای سبز شهرداریهای کل کشور با هدف تبادل اطلاعات و افزایش تعامل بین سازمانها از برنامه های جنبی این همایش است.

شایان ذکر است این نمایشگاه بیست و نهم بهمن ماه جاری در جزیره کیش به کار خود پایان خواهد داد.

آتش نشانی برج خلیج فارس سرمایه گذاری شهرداری فضای سبز نمایشگاه کیش شهرکرد آل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر