کد خبر: 203641 A

توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد؛

معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری ازبرگزاری سمینار ۲ روزه معرفی و تست دستگاه‌های آشکار ساز زیر سطحی و کاربرد آن در کاهش هدر رفت آب خبر داد.

محمد کریمی گفت: با توجه به اهمیتی که کاهش آب بدون درآمد دارد این سمینار با حضور کار‌شناسان و رابطان شرکت در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

مهندس کریمی خاطر نشان کرد: در کارگاه آموزش تئوری این سمینار، کار‌شناسان شرکت متولی به معرفی شرکت و کلیات آشکار سازی زیر سطحی و معرفی محصولات کاربردی آن پرداختند و ضمن معرفی راه کارهای نشانه گذاری الکترونیکی نقاط حساس شبکه نحوه عملی کار با دستگاه‌های لوله یاب خطوط فلزی، دریچه یاب و مارکریاب الکترونیکی را برای حاضرین تشریح کردند.

مهندس حسین گنجی، مدیر دفتر کاهش آب بدون درآمد شرکت، نیز گفت: کار‌شناسان و رابطان آب بدون درآمد شرکت در کارگاه آموزش عملی این سمینار در روستای شوراب صغیر بصورت عملی با نحوه کار دستگاه‌های آشکار ساز زیر سطحی، کار با دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده در عملیات‌های نشت یابی ودستگاه هایGPR و راه کارهای عملی کشف انشعابات غیر مجاز آشنا شدند.

وی گفت: کار‌شناسان شرکت با استفاده از این دستگاه‌ها در روستای شوراب صغیر بیش از ۱۰ مورد انشعابات غیرمجاز و چند مورد نشت آب از لوله‌های زیر سطحی را شناسایی و ثبت کردند.

استان چهارمحال و بختیاری درآمد شرکت آب و فاضلاب شرکت معرفی دستگاه سمینار آشکار ساز سطحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر