کد خبر: 203642 A

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری ازبرگزاری اولین مانور پیمایش شبکه آب شرب در روستای شوراب صغیر شهرستان سامان خبر داد.

مهندس محمد کریمی گفت: در مانور پیمایش شبکه(سقای یک) که با هدف ارتقاء سطح خدمات رسانی به روستائیان با حضور حدود ۱۰۰ نفر از کارکنان و آبداران شرکت آبفار استان در قالب ۶ گروه که هر گروه شامل ۶ تیم ۳ نفره بود برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در ابتدای مراسم مهندس احمدپور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان در مانور، خاطر نشان کردند که این شرکت جزء پیشگامان اجرای این طرح در کشور هست و باید تمام تلاش خود را در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر این مانور بکار ببریم.

محمدکریمی، معاونت بهره برداری این شرکت، نیز ضمن تشریح اهداف و نحوه اجرای طرح به بیان جزئیات انجام و ثبت اطلاعات مشترکین و موارد قابل بررسی در این رزمایش پرداخت و بر این مورد تاکید کرد که این مانور باید در آرامش کامل برگزار شود و به‌دور از هر گونه مسائل حاشیه ایی برگزار شود.

ایوب قاسمی، مدیر مشترکین و درآمد شرکت، هم افزود: در این فرم‌ها اطلاعات مربوط به مشترکین، نوع کاربری، وضعیت ملک، اطلاعات مصرف، تاسیسات و وسایل آب بر، امکانات ذخیره سازی آب، اطلاعات انشعاب، نوع انشعاب و نصب آن، اطلاعات کنتور، اطلاعات حوضچه کنتور، اطلاعات پرداخت قبض، امکانات موجود در خانواده و میزان آشنایی با روش‌های پرداخت قبض جمع آوری می‌گردد که باید بطور دقیق ثبت شود.

وی یادآوری کرد: لازم است جمع بندی اطلاعات در پایان برنامه انجام و توسط سر گروه‌ها در قالب فرم گزارش کار روزانه اکیپ پیمایش جمع بندی و ارائه شود.

در طی این رزمایش برای مشترکینی که دارای مشکلاتی از قبیل بدهی معوقه، در حال ساخت و ساز، کنتور خراب، باغکاری و… بودند، اخطاریه صادر شود.

فرماندار شهرستان سامان، بخشداران بخش مرکزی و بخش زاینده رود از این مانور بازدید کردند و ضمن ارزیابی مانور سقای یک با حضور در کمپ محل استقرار نیرو‌ها از تلاش‌های صورت گرفته قدردانی کردند.

استان چهارمحال و بختیاری خانواده خدمات رسانی درآمد ساخت و ساز شرکت آب و فاضلاب فرماندار شهرستان آب مانور پیمایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر