کد خبر: 211714 A

شهردار شهرکرد خبر داد:

شهردار شهرکرد از برگزاری سومین دوره جشنواره بزرگ شهروند خوش حساب شهرکرد به منظور تشویق هر چه بیشتر شهروندان در پرداخت عوارض شهرداری خبر داد.

به گزارش ایلنا از شهر کرد، نورالله غلامیان دهکردی اظهار داشت: مشارکت به موقع و هر چه بیشتر شهروندان به منظور توسعه و آبادانی شهر از اهداف مهم این جشنواره است.

وی افزود: آن دسته از شهروندانی که تا پایان سال جاری نسبت به پرداخت عوارض خودرو، کسب و پیشه، نوسازی و بهاء خدمات پسماند شهردای اقدام نمایند در قرعه کشی این جشنواره شرکت داده می شوند.

نورالله غلامیان دهکردی اضافه کرد: در روش جدید این جشنواره، پرداخت های قبوض که به صورت حضوری و الکترونیکی است، با توجه به ثبت بارکد بر روی قبوض نیازی به حضور شهروندان جهت اخذ کارت قرعه کشی نمی باشد

شهردار شهرکرد یادآور شد: شهروندان خوش حسابی که تا پایان سال جاری نسبت به پرداخت عوارض نوسازی اقدام نمایندعلاوه بر شرکت در قرعه کشی از ۱۰ درصد هدیه نقدی و ۱۵ درصد هدیه نقدی برای عوارض کسب و پیشه برخوردار خواهند شد.

غلامیان دهکردی با بیان اینکه زمان قرعه کشی سومین جشنواره شهروند خوش حساب شهرداری شهرکرد اردیبهشت سال ۹۴ است، خاطر نشان کرد: به برندگان خوش شانس این جشنواره به قید قرعه یک دستگاه خودرو و دهها دستگاه چرخ خیاطی، تلویزیون رنگی، دوچرخه کمک هزینه سفر زیارتی و سیاحتی اهدا خواهد شد.

شهردار شهرکرد بیان داشت: پرداخت عوارض خودرو، نوسازی، بهاء خدمات پسماند و عوارض کسب و پیشه لازمه توسعه شهری است و شهروندان با پرداخت به موقع این عوارض، سهم خود را نسبت به توسعه شهر و مشارکت در مدیریت شهری ایفا می کنند.

تلویزیون خودرو شهرداری شهروند حساب جشنواره شهردار شهرکرد خوش عوارض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر