کد خبر: 211721 A

استاندار چهار محال و بختیاری، گفت: تونل دشتک به فارسان نیاز ضروری مردم این شهرستانها است و ما در تلاش هستیم تا تمامی اقدامات لازم برای تکمیل و افتتاح این تونل را انجام دهیم.

استاندار چهار محال و بختیاری، گفت: تونل دشتک به فارسان نیاز ضروری مردم این شهرستانها است و ما در تلاش هستیم تا تمامی اقدامات لازم برای تکمیل و افتتاح این تونل را انجام دهیم.

به گزارش ایلنا از شهر کرد، قاسم سلیمانی در بازدید استاندار چهارمحال و بختیاری از تونل دشتک به فارسان افزود: در حال حاضر حفر تونل دشتک به فارسان ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که پیمانکار این طرح با تمام توان در حال تلاش برای به اتمام رساندن این پروژه است.

سلیمانی دشتکی اعتبار لازم برای لاینینگ، آسفالت و زیر سازی کامل مسیر را ۴۰ میلیارد ریال دانست و ادامه داد: امیدواریم با پیگیرهای لازم زیر ساخت های اولیه این مسیر تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان روند اجرای عملیات تونل دشتک به فارسان و جاده های دسترسی دو طرف را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر پیمانکار فعالیت اجرایی خود را در دوطرف این تونل انجام می‌دهد که این امر روند اجرای عملیات را سریع‌ کرده است.

وی تصریح کرد: از خروجی تونل به سمت دشتک ۱۴ کیلومتر مسیر در حال احداثاست تا این مسیر به جاده مسجدسلیمان وصل شود و ما در تلاش هستیم تمامی شرایط ممکن را برای پیمانکار این طرح فراهم کنیم تا تونل دشتک به فارسان طبق جدول زمان‌بندی مشخص شده، مورد بهره ‌برداری قرار گیرد.

قاسم قاسمی توسعه شبکه راه‌های این استان و ارتقای کیفیت و ارتباط منطقی با شبکه حمل و نقل کشوی را از مهم‌ترین سیاست‌ها و اقدامات اجرایی این اداره‌ کل عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: احداثو تکمیل محورهای ورودی و خروجی این استان در راستای ارتباط بهتر با استان‌های همجوار، رفع نقاط حادثه خیز و ایجاد ایمنی و امنیت جاده‌ای در راستای آرامش بیشتر استفاده ‌کنندگان از راه، راهداری و حفظ و نگهداری جاده‌های این استان، ایمن‌سازی جاده‌ها به وسیله خط‌کشی، نصب علائم، گاردریل و روشنایی گردنه‌ها و نقاط مه‌گیر، تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های نیمه تمام را یکی از اهداف اصلی و مهم این اداره کل برشمرد.

جاده جدول چهار محال و بختیاری چهارمحال و بختیاری حمل و نقل راه و شهرسازی استان روشنایی فارسان تونل دشتک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر