کد خبر: 243722 A

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام:

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در آئین معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان کیار گفت: ‌ بیداری اسلامی، نتیجه صدور فرهنگ بسیجی به دنیاست.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در آئین معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان کیار گفت: ‌ بیداری اسلامی، نتیجه صدور فرهنگ بسیجی به دنیاست.

سردار رضا محمدسلیمانی، در این مراسم، تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفان را یکی از بزرگ ترین برکات نظام بیان کرد و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به واسطه همین روحیه بسیجی در مردم است.

وی، بسیج را بزرگ ترین مشارکت مردمی پایه گذاری شده توسط امام(ره) عنوان کرد و افزود: تعیین شعار امسال توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز نشان دهنده این است که کار اقتصادی به روحیه بسیجی و مشارکت مردم با عزم ملی و مدیریت جهادی نیاز دارد.

سردار محمد سلیمانی، با بیان اینکه بسیج مجری نظام و متعلق به همه مردم است، اظهار داشت: بسیج انرژی و پتانسیل و نعمت بزرگی است که باید قدر آن را دانست تا در مسیر درستی قرار گیرد و همه از آن بهره مند شوند.

وی وقوع حوادثمختلف در جهان اسلام و بیداری اسلامی را ناشی از تأثیر پذیری حرکت های بسیج و مردم بزرگ ایران اسلامی دانست و گفت: این اثرگذای همان صدور فرهنگ بسیجی و انقلاب اسلامی به دنیاست که حضرت امام(ره) از آن سخن گفته بود.

سرهنگ پاسدار سید مسعود موسوی، فرمانده سابق ناحیه مقاومت کیار در این مراسم، گزارشی از عملکرد مدیریتی خود ارائه کرد و با تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی کارکنان این ناحیه در مدت فرماندهی خود، برای سرگرد پاسدار حسن بهرامی، فرمانده جدید ناحیه مقاومت کیار، آرزوی توفیق کرد.

در این مراسم که جمعی از مدیران و مسئولان و بسیجیان شهرستان کیار حضور داشتند از زحمات سرهنگ دوم پاسدار سید مسعود موسوی قدردانی و از سوی فرماندهی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، ‌ سرگرد پاسدار حسن بهرامی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کیار معرفی شد.

انرژی انقلاب اسلامی ایران اسلامی بیداری اسلامی پیروزی انقلاب اسلامی جهان اسلام حضرت امام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معارفه مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر