کد خبر: 139064 A

مدیرعامل تعاونی فر استانی کارگران ساختمانی استان البرز خبر داد:

از مهم‌ترین اهداف ایجاد این بانک اطلاعاتی جامع ساماندهی کارگران ساختمانی، ثبت مشخصات آنان و افراد تحت تکفل‌شان است.

مدیرعامل تعاونی فر استانی کارگران ساختمانی استان البرز از راه اندازی نرم افزار بانک اطلاعاتی کارگران ساختمانی کشور خبر داد.

جمشید دیو سالار با اعلام این خبر به ایلنا گفت: با راه اندازی این سامانه و با استفاده از امکانات و اطلاعات داده شده به آن، به راحتی می‌توان به اطلاعات وسایر خدمات مربوط به کارگران ساختمانی عضو دسترسی پیدا کرد.

او در مورد اهداف راه اندازی سامانه اطلاعاتی کارگران ساختمانی گفت: از مهم‌ترین اهداف ایجاداین بانک اطلاعاتی جامع ساماندهی کارگران ساختمانی و ثبت مشخصات آنان وافراد تحت تکفل‌شان است.

او در مورد سایر خدمات این سامانه به کارگران ساختمانی گفت: صدور کارت عضویت، مکانیزاسیون کلیه فرآیند‌های داخلی، ارائه انواع گزارش‌های آماری و مدیریتی به تفکیک استان‌ها و مناطق کشور و ارائه سایر خدمات رفاهی همانند انواع بیمه نامه، ارائه سبدارزاق.. و رفع مشکلات مسکن آنان است.

به گفته وی، علاوه بر استان البرز، این سامانه در برخی استانهای کشور همانند؛ مازندران، گلستان، لرستان، زنجان، آذربایجان شرقی وخراسان رضوی راه اندازی شده و سایراستان‌ها نیز به زودی از این خدمات بهره‌مند خواهند شد.

او در ادامه در مورد عضویت کارگران ساختمانی استان البرز در این سامانه گفت: در استان البرز بیش از ۱۵ هزار کارگر ساختمانی در این سامانه ثبت نام کرده‌اند که به پرونده ۷ هزار کارگر تا کنون رسیدگی شده و به مرور به تامین اجتماعی معرفی می‌شوند.

کارگران ساختمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر