کد خبر: 178410 A

وزیر کار خبر داد:

همزمان با سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز عملیات احداثساختمان جدید مرکز درمانی تأمین‌اجتماعی ازنا در آینده نزدیک خبر داد.

همزمان با سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز عملیات احداثساختمان جدید مرکز درمانی تأمین‌اجتماعی ازنا در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، «علی ربیعی» که به نمایندگی از رئیس‌جمهور به ازنا سفر کرده‌بود، گفت: احداثساختمان جدید برای مرکز درمانی تأمین‌اجتماعی از خواسته‌های مردم این شهرستان است که برای اجرای آن اقدامات لازم انجام و مجوزهای مربوطه اخذ شده است.

وی ادامه داد: احداثمرکز درمانی جدید در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و با لحاظ استانداردهای درمانی در آینده نزدیک آغاز می‌شود و بر اساس برنامه در مدت ۳ سال به بهره‌برداری می‌رسد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین با سفر به شهرستان دورود همراه با مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از بیمارستان تأمین‌اجتماعی نرگس در این شهرستان بازدید کردند.

ربیعی در این بازدید از نزدیک روند ارائه خدمات به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد و از تلاش‌های کارکنان این بیمارستان قدردانی کرد.

در ادامه این بازدید، «سید تقی نوربخش» مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از راه‌اندازی بخش نوزادان در این مرکز درمانی در آینده نزدیک خبر داد.

نماینده دورود در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید تبدیل بیمارستان تخصصی زنان و زایمان نرگس دورود به بیمارستان عمومی را از نیازهای این شهرستان دانست و اظهار امیدواری کرد این موضوع در دستور کار سازمان تأمین‌اجتماعی قرار گیرد.

بیمارستان رئیس جمهور روابط عمومی سازمان زایمان زنان مجلس شورای اسلامی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اجتماعی تأمین درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر